VOD

Zobacz zwiastun drugiego sezonu Watahy

Konrad Kozłowski
Zobacz zwiastun drugiego sezonu Watahy
2

Ostatnie kilka dni upłynęło pod znakiem nowości ze świata Star Wars, ale polski oddział HBO również postanowił umilić nam świąteczny weekend. Wczorajszego wieczora zapreznetowany został trailer drugiego sezonu Watahy.

Historia tego serialu HBO była dość burzliwa. Niedługo po zakończeniu emisji pierwszego sezonu zabrakło decyzji o przygotowaniu kontynuacji, co zirytowało wielu, wielu widzów. Na pozytywną informację czekaliśmy dość długo, ale stało się - drugi sezon Watahy został potwierdzony. Poznaliśmy także ogólną datę premiery - jest nią oczywiście tegoroczna jesień - oraz zobaczyliśmy zdjęcia z planu, na których obecni są nowi bohaterowie.

Rebrow (Leszek Lichota) ukrywa się w bieszczadzkiej głuszy, oficjalnie jest poszukiwany. Po odkryciu makabrycznej zbrodni na granicy prokurator Dobosz (Aleksandra Popławska) otrzymuje zadanie poprowadzenia śledztwa i z dużymi obawami wraca w Bieszczady. Markowski (Andrzej Zieliński) twardą ręką trzyma watahę, zyskał zaufanie swoich podwładnych, ale sprawy sprzed lat nie dają mu spokoju.

Klimatyczny serial zobaczycie poniżej:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu