Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
seriale

Zobacz pierwszy zwiastun Kruka - nowego thrillera Canal Plus Polska!

KK
Konrad Kozłowski
2

Chwilę przed emisją w telewizji pojawił się w sieci, gdy większość widzów zapatrzona była w ekrany telewizorów i innych odbiorników. Kruk. Szepty słychać po zmroku zadebiutuje wiosną 2018 roku, a kampania promocyjna właśnie rusza!

O serialu Kruk pisaliśmy już kilkukrotnie, gościliśmy też na planie nowej oryginalnej produkcji Canal Plus Polska. Premierę zaplanowano na wiosnę 2018 roku, a po finale drugiego sezonu Belfra możemy uznać tę produkcję za oczko w głowie Canal Plus.

Pierwszy, niedługi klip zapowiadający nowy serial zwiastuje ciężki, mroczny klimat, o którym tak dużo mówili nam twórcy na planie zdjęciowym w Łodzi. Choć nakręcono tam sporo scen, to jednak najważniejsze wydarzenia będą miały miejsce w Białymstoku, dokąd to wybierze się główny bohater Adam Kruk grany przez Michała Żurawskiego. Za scenariusz 6-odcinkowej serii odpowiada Jakuba Korolczuk (m. in. After life).

O czym będzie serial Kruk. Szepty słychać po zmroku?

Adam Kruk wie jak wykonywać swoją robotę i należy do policyjnej czołówki, ale niczym cień ciągną się za nim niezałatwione sprawy, a do Podlasia wracać nie chce. Gdy tam trafia, zakres jego “obowiązków” poszerza się, gdyż jest zmuszony zmierzyć się z problemem, od którego chciał uciec. Sprawa, z którą nigdy się nie uporał, a która wpłynęła na jego dorosłe życie. Cezary Łukaszewicz, który wciela się w postać przyjaciela Kruka, dodaje, że jego bohater zna się z Krukiem od dzieciństwa, a teraz ich ścieżki ponownie się przetną i będą wspólnie pracować nad sprawą.

Pierwszy zwiastun (teaser) serialu Kruk

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: