Netflix

Doczekaliśmy się! Jest zwiastun 2. sezonu Jessica Jones!

Konrad Kozłowski
Doczekaliśmy się! Jest zwiastun 2. sezonu Jessica Jones!
19

The Defenders już za nami, więc możemy wrócić do opowieści poszczególnych bohaterów. Na przyszły rok zaplanowano premierę 2. sezonu Jessiki Jones - zobaczcie zwiastun, który już opublikowano!

Pierwszy sezon serialu pojawił się na Netflix w listopadzie 2015 roku, więc fani detektyw Jones są zmuszeni czekać ponad dwa lata na zobaczenie jej dalszych przygód. Ale dziś już mogę z Wami podzielić się datą premiery, która nastąpi 8 marca w czwartek. Dlaczego nie w piatek, 9 marca, jak przy większości seriali Netfliksa? Być może to nie ma znaczeniaa...

Zwiastun 2. sezonu Jessica Jones

Ale teraz skoncentrujmy się na zwiastunie, który pojawił się w sieci. Trwa niecałą minutę i pomiędzy ujęciami z nowych odcinków pojawiają się plansze z zapowiedziami powrotu Jessiki, która planuje "skończyć to, co zaczęła". Jeśli z tego klipu można cokolwiek wywnioskować, to to, że drugi sezon będzie utrzymany w podobnym klimacie, co pierwszy. Dosyć zabawnie wypadła ostatnia scena, w której Jones żartuje na temat "ogromnej władzy, której towarzyszy ogromna odpowiedzialność".

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu