Filmy

Ależ rozmach Warner Bros.! Oto zwiastuny: Fantastycznych Zwierząt 2, Aquamana, Godzilli i Shazam!

Konrad Kozłowski
Ależ rozmach Warner Bros.! Oto zwiastuny: Fantastycznych Zwierząt 2, Aquamana, Godzilli i Shazam!
10

Warner Bros. z rozmachem obchodzi Comic-Con w San Diego! Zaprezentowane dzisiaj zostały zwiastuny filmów: "Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda", "Godzilla II: Król potworów", "Aquaman" i "Shazam"!

Godzilla II: Król potworów - zwiastun- premiera w maju 2019

Zacznijmy od sequeli. "Godzilla" z 2014 roku to naprawdę udana produkcja Garetha Edwardsa, dlatego byłem bardzo ciekaw jak będzie wyglądać kontynuacja. Wiedzieliśmy, że będzie to nieco inne podejście do tematu, ale na ile odmienne? Dziś możemy się przekonać oglądając klimatyczny zwiastun. Jak Wam się podoba w nowej roli Millie Bobby Brown znana ze Stranger Things?

Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda - zwiastun - premiera 16 listopada

Nadchodzi także druga część Fantastycznych Zwierząt, czyli filmu rozgrywającego się w świecie Harry'ego Pottera, ale na terenie Stanów Zjednoczonych i jeszcze przed narodzinami Chłopca, Którzy Przeżył. Wiemy, że w rolę Albusa Dumbledore'a wciela się Jude Law, a jego wielkiego przeciwnika Gellerta Grindelwalda Johnny Depp. Niestety, film nie pokaże ich historycznego pojedynku, lecz wydarzenia prowadzącego do niego. Powróci także oczywiście Newt Scamander, zobaczymy Hogwart i wiele fantastycznych zwierząt.

Zobacz też: filmy o magii - co warto zobaczyć?

Aquaman - zwiastun - premiera 21 grudnia

Mamy już za sobą Batman V. Superman oraz Ligę Sprawiedliwości, której członkiem został Aquaman. Ale skąd się wziął ten superbohater? Film nie będzie raczej typowym originem, choć poznamy jego korzenie. Osią fabuły będzie pojedynek Arthura z jego bratem, który wypowie wojnę mieszkańcom lądów. Wizualnie film zapowiada się znakomicie, ale jak wypadnie fabuła, która do tej pory kulała w produkcjach DC najbardziej?

Shazam - zwiastun - premiera w kwietniu 2019

Wybaczcie, ale to chyba mój faworyt z całego dzisiejszego zestawienia. "Shazam" sięga po "superbohatera", którego nie zna raczej szersza publika, ale zapragnie go poznać i pozostać z nim na dłużej. Zwiastun kupił mnie momentalnie, a w komentarzach pod klipami nie brakuje dobrych słów. "Pierwszy film DC, który miałby się udać?" - ależ owszem, czemu nie! Oglądajcie, nie będę Wam nic zdradzać!

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu