7

Zumi.pl z dużymi zmianami w wyglądzie i nawigacji

Często piszemy Wam o zmianach w Google Mapach, nowym wyglądzie czy nowych funkcjach, nie zapominajmy jednak o bardzo popularnym w naszym kraju lokalizatorze Zumi.pl, który doczekał się właśnie sporych zmian w swoim wyglądzie no i samym korzystaniu z niego. Teraz po wejściu na stronę główną i wyrażeniu zgody na lokalizację zmieni się jej wygląd odpowiedni […]

fsc_Warszawa_Wyszukuj_firmy_i_wyznacz_tras_na_mapie_Polski_Zumi_pl
Często piszemy Wam o zmianach w Google Mapach, nowym wyglądzie czy nowych funkcjach, nie zapominajmy jednak o bardzo popularnym w naszym kraju lokalizatorze Zumi.pl, który doczekał się właśnie sporych zmian w swoim wyglądzie no i samym korzystaniu z niego.

Teraz po wejściu na stronę główną i wyrażeniu zgody na lokalizację zmieni się jej wygląd odpowiedni do naszego położenia. Mamy tu też od razu pole wyszukiwania, a poniżej listę lokalizacji ze zdjęciami podzielonych na popularne kategorie, takie jak hotele czy restauracje.

fsc_Warszawa_Wyszukuj_firmy_i_wyznacz_tras_na_mapie_Polski_Zumi_pl (1)

Sam lokalizator również doczekał się odświeżenia, jest nowocześniejszy w wyglądzie i szybszy w nawigacji. Pobawiłem się nim chwilę i znalazłem jedną ciekawą opcję, której nie ma w Google Mapy.

fsc_Bank_zachodni_Kondratowicza_18_Mapa_Polski_Zumi_pl

Mianowicie, w przypadku wpisania dokładnej lokalizacji poszukiwanego obiektu na przykład banku, znajduje bezbłędnie go na mapie, a gdy oddalamy się od tego miejsca, na liście rozwijanej pojawiają się inne kolejne oddziały tego samego banku w dalszych od tego miejsca lokalizacjach.

fsc_kondratowicza_18_bank_zachodni_Mapy_Google

Te i inne zmiany możecie już sprawdzić na stronach Zumi.pl. Osobiście jednak zostaje przy Google Mapy – siła przyzwyczajenia i aplikacja mobilna nie do przebicia przez inne podobne rozwiązania:).