Felietony

Zuckerberg o filmie Social Network - To co było najbardziej prawdziwe w tym filmie to koszule jakie nosiłem

Grzegorz Marczak
Zuckerberg o filmie Social Network - To co było najbardziej prawdziwe w tym filmie to koszule jakie nosiłem
23

Pewnie już widzieliście wesołe komentarze Zuckerberga na temat filmu Social Network (generalnie jest to historia powstania Facebooka tylko lekko nawiązująca do faktów). Najbardziej osobiście podoba mi się fragment w którym Zuckerberg aż zaniemówił zapytany o to co czym różnił się film od faktycznej...

Pewnie już widzieliście wesołe komentarze Zuckerberga na temat filmu Social Network (generalnie jest to historia powstania Facebooka tylko lekko nawiązująca do faktów). Najbardziej osobiście podoba mi się fragment w którym Zuckerberg aż zaniemówił zapytany o to co czym różnił się film od faktycznej historii serwisu. Okazało się, że autorzy filmu najdokładniej odwzorowali koszule jaki nosił główny bohater :) Generalnie w wielu szczegółach film był idealnie zgodny z rzeczywistości.

Niestety jako całość była to według CEO Facebooka fikcja (zaczynając od sceny początkowej z dziewczyna, która nie istniała). Przy okazji tego wywiadu Zuckerberg po raz kolejny pokazał, że jest facetem z poczuciem humoru - polecam obejrzeć ten fragment wywiadu (wklejka poniżej)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu