6

Zuckerberg bogatszy od założycieli Google. Szaleństwo przed f8 trwa
[f8 na żywo]

Osobisty majątek Zuckerberga został oszacowany na 17,5 miliarda dolarów, co daje mu 14 miejsce na liście najbogatszych ludzi w Ameryce Forbesa. W zeszłym roku znajdował się na 35 pozycji, obecnie przeskoczył założycieli Google – Sergeya Brina i Larrego Pagea – podał serwis Mashable. W sieci trwa szaleństwo na temat przewidywań co wydarzy się na konferencji f8, która zacznie się lada minuta. Zmiany jakie ma […]

Osobisty majątek Zuckerberga został oszacowany na 17,5 miliarda dolarów, co daje mu 14 miejsce na liście najbogatszych ludzi w Ameryce Forbesa. W zeszłym roku znajdował się na 35 pozycji, obecnie przeskoczył założycieli Google – Sergeya Brina i Larrego Pagea – podał serwis Mashable. W sieci trwa szaleństwo na temat przewidywań co wydarzy się na konferencji f8, która zacznie się lada minuta. Zmiany jakie ma wprowadzić Facebook z rangi najważniejszych od czasu „Like” awansowały do rangi najważniejszych od czasu powstania serwisu i mają podobno całkowicie odmienić największy serwis społecznościowy na świecie.

Listę najbogatszych listy w Amercye można znaleźć pod tym adresem. Co prawda Zuckerberg przegonił po raz pierwszy Brina i Pagea, jednak nie należy zapominać, że oni podzielili się po równo (tak wynika z listy) zyskami z Google. Gdyby byli, tak jak Zuckerberg, jedną osobą, ich wspólny majątek przekraczałby 33 miliardy dolarów, co skutkowałoby 3, najdalej 4 miejscem na liście.

Nie ma jednak wątpliwości, że oczy wszystkich serwisów zwróciły się na konferencję f8, która ma się lada moment rozpocząć i przynieść rewolucyjne zmiany dla Facebooka, który dzięki temu chce stać się pierwszą firmą w historii o wartości przekraczającej bilion dolarów. Serwisy prześcigają się w przewidywaniach, co zobaczymy na konferencji.

Podobno, żeby wejść na konferencję, ludzie stali całą noc, taką informację przed chwila usłyszałem na początku transmisji. Business Insider wstawił zdjęcie z kolejką:

Ja zamiast spekulować, proponuję obejrzeć wideo z konferencji f8 na żywo:

f8live on livestream.com. Broadcast Live Free