Komunikatory

Zoom zapowiada hybrydowe sale konferencyjne

Kamil Świtalski
0

Zoom nieustannie rośnie w siłę. Teraz firma zapowiada zestaw inteligentnych rozwiązań i chce stworzyć hybrydowe sale konferencyjne.

Zoom to zeszłoroczne objawienie. Owszem, wcześniej komunikator też radził sobie nieźle, ale dopiero pandemiczne zawirowania dodały mu wiatru w żagle. Od wiosny 2020 platforma przeszła ogromną przemianę. Poza szyfrowaniem dla wszystkich, dorobiła się także całego pakietu nowych opcji. Praca zdalna coraz bardziej się zakorzenia, trzeba więc kuć żelazo póki gorące. Twórcy oprogramowania doskonale sobie z tego zdają sprawę. Dlatego Zoom ogłasza nowy zestaw integracji i budowanie... wirtualnych sal konferencyjnych.

Pokoje Zoom pomogą stworzyć hybrydowe biura. Nowy pomysł firmy na nowy etap pracy zdalnej

Pokoje Zoom miałyby być usługą abonamentową, która odpowiadałaby za tworzenie hybrydowych sal konferencyjnych. Co to oznacza w praktyce? Komunikator chce wzapewnić doskonałą integrację na linii oprogramowanie / sprzęt, dzięki któremu użytkownicy w mniejszych lub większych grupach będą mogli komfortowo prowadzić rozmowę. Wszystko to dzięki nowoczesnym technologiom śledzenia większych tłumu i ułatwienie komunikacji. Kropką nad i jest wirtualna recepcjonistka, która będzie witała wszystkich uczestników spotkań. Dzięki ogromnym zasobom danych i nowoczesnym algorytmom, firma chce usprawnić bezpieczne konferencje online przy okazji dbając o możliwie jak najlepsze doświadczenia użytkowników. Zoom ma być kompleksową, nowoczesną, usługą dla wszystkich współczesnych biur.

Pokoje Zoom kosztują 49 dolarów miesięcznie — i choć już teraz są bardzo rozbudowaną usługą, to - jak widać - rosną w siłę. Więcej na temat polecanych urządzeń, konfiguracji i tego jak to działa w praktyce znajdziecie na oficjalnej stronie produktu.

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu