3

Zobaczcie jak wygląda inteligentny zegarek od Huawei

Nie będzie wielkiego zaskoczenia na tegorocznym Mobile World Congress. Przynajmniej nie od Huawei – wyciekł bowiem filmowy materiał dotyczący ich zegarka. Wideo szybko zniknęło z sieci, ale wiemy już jak zegarek od Huawei będzie wyglądać i jakie funkcjonalności zaoferuje. Na pierwszy rzut oka zegarek przypomina śliczną Moto 360, w przeciwieństwie jednak do niej, ma całkowicie […]

Nie będzie wielkiego zaskoczenia na tegorocznym Mobile World Congress. Przynajmniej nie od Huawei – wyciekł bowiem filmowy materiał dotyczący ich zegarka. Wideo szybko zniknęło z sieci, ale wiemy już jak zegarek od Huawei będzie wyglądać i jakie funkcjonalności zaoferuje.

Na pierwszy rzut oka zegarek przypomina śliczną Moto 360, w przeciwieństwie jednak do niej, ma całkowicie okrągły wyświetlacz o średnicy 42 mm. Do tego szafirowe szkiełko i stalowa obudowa. Zegarek będzie najprawdopodobniej dostępny w trzech rodzajach wykończenia, mamy mieć też do wyboru dużą ilość pasków i klasycznych bransolet.

hw2

hw22

hw21

hw20

hw19

hw18

hw17

hw16

hw15

hw14

A jakie funkcjonalności? Mierzenie pulsu, temperatury na zewnątrz, głosowa interakcja z Google Now i pełne wsparcie aktywności fizycznych. To tylko kilka rzeczy jakie pokazano, podejrzewam, że sprzęt możliwościami nie będzie się różnił od pozostałych urządzeń z rodziny Android Wear. Jedno jest pewne, wygląda bardzo dobrze. Nie wiemy nic niestety na temat rozdzielczości wyświetlacza, czy też najistotniejszej dla wielu klientów rzeczy – długości pracy na jednym ładowaniu. Co z tego, że dostaniemy super sprzęt, jeśli będziemy musieli go ładować dwa razy na dobę.

hw13

hw4

hw5

hw6

hw7

hw8

hw9

hw10

hw11

hw12

Jedno nie ulega wątpliwości. Na chwilę obecną to jeden z najładniejszych zegarków jakie pokazano. I to może być największym atutem urządzenia od Huawei. Popularność może mu również przynieść to, że wygląda na sprzęt unisex, czyli będzie dobrze wyglądał zarówno na męskim jak i żeńskim nadgarstku. Ale czy to faktycznie plus, czy minus – oceńcie sami.

grafiki

Źródło