Płatności i bankowość

Zmiany w serwisie transakcyjnym w mBanku. Zobaczcie jak będzie wyglądała nowa historia operacji

Grzegorz Ułan
Zmiany w serwisie transakcyjnym w mBanku. Zobaczcie jak będzie wyglądała nowa historia operacji
18

Dokładnie rok temu mBank zapowiedział nowy serwis transakcyjny dla swoich klientów, w którym zupełnie zmieniono kolorystykę serwisu, co niezbyt Wam się spodobało. Niemniej minął rok, klienci już się przyzwyczaili, czas na zmiany funkcjonalne.

mBank projektując nowy serwis transakcyjny w zdecydowanej mierze bazował na opinii 100 tysięcy komentarzy samych klientów, więc wdrażane zmiany to efekt ich próśb i oczekiwań. Na pierwszy ogień poszła historia operacji.

Do tej pory, aby wyświetlić różne operacje w historii rachunku, musieliśmy przełączać widoki w panelu. W nowej wersji nie będzie to konieczne, od razu po uruchomieniu historii sprawdzimy saldo bezpośrednio po operacji, wystarczy tu skorzystanie z suwaka Saldo, pobierzemy zestawienie operacji w formacie PDF i CSV, wybierając opcję Eksportuj listę czy sprawdzimy szybko kwoty blokad, które widoczne będą od razu w menu.

W nowej historii operacji uzyskamy też od razu szybki dostęp do zaawansowanych filtrów wyświetlania po lewej stronie ekranu, gdzie szybko zaznaczymy właściwe kryteria wyświetlania, takie jak rodzaj produktu, okres, kwota czy rodzaj operacji.

Oczywiście w nowej historii nie rezygnujemy z wyszukiwarki. Pamiętaj, że w ten sposób szybko i wygodnie odszukasz wybrane operacje. Wpisz nazwę, kwotę lub kategorię i… gotowe.
Wybrana operację wyszukasz też po frazie „od - do”, np. 20 – 25; 100 – 200. Możesz też wybrać konkretne operacje z wyświetlonej historii (np. zestawienie płatności np. za benzynę) i wykonać na nich wybrane działania. Podsumowując - łatwiej znajdziesz interesującą Cię transakcję.

Ponadto mBank zapowiedział kolejne drobne zmiany w wyglądzie, tym razem w dziale Twoje rachunki i produkty ubezpieczeniowe. Podobnie jak rok temu przy nowym systemie transakcyjnym, zmiany będą wprowadzane stopniowo, a każdy klient przed ich wdrożeniem zostanie o tym poinformowany z osobna drogą elektroniczną z konkretną ich datą.

Źródło: mBank.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu