Telekomy

Zestawienie ofert (abonamenty+oferty na kartę) do 20 zł

Grzegorz Ułan
Zestawienie ofert (abonamenty+oferty na kartę) do 20 zł
6

Nowa i długo wyczekiwana oferta Heyah to mocne zejście tego operatora do miesięcznych kosztów świadczenia usług poniżej 20 zł. Postanowiłem sprawdzić, wszystkie inne oferty u wszystkich operatorów w Polsce, które tej kwoty nie przekraczają, a są zbliżone do zawartości oferty Heyah 01.

Wiem, że miesięczny koszt w nowej ofercie Heyah obowiązuje przez 12 miesięcy, ale to długi czas, nie jest powiedziane też, że nie zostanie to przedłużone, a jak nie to i tak zawsze to jest oferta subskrypcyjna, w każdej chwili można z niej zrezygnować i przenieść numer do innego operatora.

W nowej ofercie Hayah 01 za nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS/MMS zapłacimy 39 zł, ale co drugi miesiąc, więc miesięczny koszt to 19,50 zł. Zobaczmy, co za tę kwotę otrzymamy u wszystkich pozostałych operatorów.

Oferta na kartę do 20 zł w a2mobile

Zaczynamy alfabetycznie od a2mobile, gdzie również mamy pełen no limit na rozmowy i wiadomości, ale o połowę mniejszy transfer danych - 10 GB. Koszt miesięczny wychodzi tu nieznacznie drożej, bo 19,90 zł.

Oferta na kartę do 20 zł w Klucz Mobile

Identyczną ofertę aktywujemy sobie u operatora Klucz Mobile - nielimitowane rozmowy i wiadomości, 10 GB transferu danych za 19,90 zł miesięcznie.

Oferta na kartę i na abonament do 20 zł w Lajt Mobile

W Lajt Mobile w ofercie na kartę podobny pakiet wykupimy za nieco więcej, jego koszt to 19,99 zł.

Z kolei w ofercie na abonament (miesięczny okres wypowiedzenia) u tego samego operatora, w tej samej cenie 19,99 zł możemy wykupić plan z pełnym no limit na rozmowy i wiadomości oraz aż 30 GB transferu danych, czyli pierwsza oferta, która przebija Heyah w zawartości za miesięczną kwotę zobowiązania do 20 zł.

Oferta na kartę do 20 zł w Lycamobile

Na jeszcze większy transfer danych możemy liczyć w ofercie na kartę w Lycamobile - 35 GB za 20 zł, brakuje tu jednak nielimitowanych wiadomości MMS.

Oferta na kartę do 20 zł w Mobile Vikings

W Mobile Vikings za 20 zł dostaniemy wprawdzie nielimitowane rozmowy i wiadomości, ale już tylko 0,5 GB transferu w miesiącu.

Oferta na abonament do 20 zł w NAU Mobile

NAU Mobile ma w swojej ofercie plan za 19,80 zł, a w nim pełen no limit na rozmowy i wiadomości oraz 10 GB transferu danych.

Oferta na kartę i abonament do 20 zł w Nju Mobile

W Nju Mobile na kartę za 19 zł miesięcznie możemy liczyć tylko na darmowe rozmowy komórkowe i stacjonarne. Wiadomości i transfer dodatkowo płatne.

Jeśli zdecydujemy się na abonament w Nju Mobile (miesięczny okres wypowiedzenia), za tę samą kwotę dojdzie transfer danych 1 GB (po dwóch latach 3 GB).

Oferta na abonament do 20 zł w Otvarta

Otvarta jak na razie jest najtańszym operatorem w tym zestawieniu, za 17,99 zł dostajemy nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne i wiadomości SMS (bez MMS-ów) oraz 21 GB transferu danych.

Oferta na kartę do 20 zł w Play

W ofercie na kartę w Play dostępny jest pakiet SOLO S za 20 zł, a w nim nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS, bez dostępu do internetu.

Oferta na kartę i abonament do 20 zł w Plus i Plush

W ofercie Plus na kartę za 20 zł dostajemy tylko nielimitowane rozmowy do wszystkich. Z kolei w Plush na kartę dodatkowo dochodzi plan za 10 zł z nielimitowanymi wiadomościami SMS/MMS. Natomiast w Plush na abonament za 10 zł dostajemy nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz 1 GB transferu danych.

Oferta na abonament do 20 zł w Premium Mobile

Premium Mobile to oferta na abonament z miesięcznym okresem wypowiedzenia, a w pakiecie za 19,90 zł dostajemy nielimitowane rozmowy komórkowe i wiadomości SMS oraz 10 GB transferu danych.

Oferta na kartę i abonament do 20 zł w Virgin Mobile

I na koniec pozostał nam operator Virgin Mobile, który w ofercie na kartę za 9 zł miesięcznie udostępnia pakiet 300 minut i 300 SMS-ów oraz 1 GB transferu danych.

W przypadku abonamentu z dwuletnim zobowiązaniem, za 19 zł możemy korzystać z nielimitowanych rozmów komórkowych i wiadomości SMS oraz 9 GB transferu danych.

Jak widać, oferta Heyah 01 wyróżnia się spośród tych wszystkich znalezionych pozycji, jednak nie jest najlepsza. Przebija ją choćby oferta Lajt Mobile, która jest tylko 49 groszy droższa, ale ma 10 GB transferu więcej. 15 GB więcej dostaniemy też w ofercie Lycamobile, choć tu musimy się pogodzić z brakiem nielimitowanych MMS-ów. Znalazła się też jedna oferta tańsza, za 17,99 zł w Otvarta możemy korzystać z 21 GB transferu danych w miesiącu, choć tu również brakuje nielimitowanych MMS-ów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu