Strony startowe wydają się w dzisiejszych czasach być pomysłem z poprzedniej epoki. Nawet Google chyba przestało już tak mocno promować swoją stronę startową. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że Gery.pl postanowił po 7 latach w końcu zamknąć swój produkt z tej kategorii czyli startowy.pl. Oto email jaki dostali użytkownicy serwisu: Gdy w 2004 […]


Strony startowe wydają się w dzisiejszych czasach być pomysłem z poprzedniej epoki. Nawet Google chyba przestało już tak mocno promować swoją stronę startową.

Nie ma więc nic dziwnego w tym, że Gery.pl postanowił po 7 latach w końcu zamknąć swój produkt z tej kategorii czyli startowy.pl.

Oto email jaki dostali użytkownicy serwisu:

Gdy w 2004 roku stworzyliśmy Startowy.com internet był zupełnie inny, wtedy nasz serwis bardzo innowacyjny i cieszył się sporą popularnością. Niestety, ale wszystko wskazuje na to, że zapotrzebowanie na spersonalizowane strony startowe tego typu przeminął i dlatego podjęliśmy decyzję o zamknięciu Startowy.com. Idziemy na przód i skupiamy się na nowych projektach.

Dziękujemy wszystkim użytkownikom, którzy przewineli się przez nasz serwis w ciągu 7 lat istnienia. Mamy nadzieje, że chociaż przez jakiś czas Startowy.com był dla Ciebie wymarzoną stroną startową. Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z usług zaprzyjaźnionego z nami Friko.pl – najlepszego w Polsce darmowego hostingu.

Serwis zostanie zamknięty 15 marca, jeżeli masz jeszcze jakieś dane, które mogą być dla Ciebie istotne, to prosimy o zapisanie ich na dysku.

Swoją drogą ta informacja przypomniała mi, że kiedyś istniał takie portal jak Gery.pl i naprawdę zdziwiłem się, że ciągle jest on jeszcze online. Wprawdzie od 2008 roku kiedy Gery miał jeszcze ok 1,2 miliona RU to jednak popularność tego portalu dynamicznie spada.