Felietony

Żegnamy startowy.pl

Grzegorz Marczak
Żegnamy startowy.pl
31

Strony startowe wydają się w dzisiejszych czasach być pomysłem z poprzedniej epoki. Nawet Google chyba przestało już tak mocno promować swoją stronę startową. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że Gery.pl postanowił po 7 latach w końcu zamknąć swój produkt z tej kategorii czyli startowy.pl. Ot...


Strony startowe wydają się w dzisiejszych czasach być pomysłem z poprzedniej epoki. Nawet Google chyba przestało już tak mocno promować swoją stronę startową.

Nie ma więc nic dziwnego w tym, że Gery.pl postanowił po 7 latach w końcu zamknąć swój produkt z tej kategorii czyli startowy.pl.

Oto email jaki dostali użytkownicy serwisu:

Gdy w 2004 roku stworzyliśmy Startowy.com internet był zupełnie inny, wtedy nasz serwis bardzo innowacyjny i cieszył się sporą popularnością. Niestety, ale wszystko wskazuje na to, że zapotrzebowanie na spersonalizowane strony startowe tego typu przeminął i dlatego podjęliśmy decyzję o zamknięciu Startowy.com. Idziemy na przód i skupiamy się na nowych projektach.

Dziękujemy wszystkim użytkownikom, którzy przewineli się przez nasz serwis w ciągu 7 lat istnienia. Mamy nadzieje, że chociaż przez jakiś czas Startowy.com był dla Ciebie wymarzoną stroną startową. Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z usług zaprzyjaźnionego z nami Friko.pl - najlepszego w Polsce darmowego hostingu.

Serwis zostanie zamknięty 15 marca, jeżeli masz jeszcze jakieś dane, które mogą być dla Ciebie istotne, to prosimy o zapisanie ich na dysku.

Swoją drogą ta informacja przypomniała mi, że kiedyś istniał takie portal jak Gery.pl i naprawdę zdziwiłem się, że ciągle jest on jeszcze online. Wprawdzie od 2008 roku kiedy Gery miał jeszcze ok 1,2 miliona RU to jednak popularność tego portalu dynamicznie spada.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu