Świat

Zdjęcia i obrazki na Digg.com już niedługo

Grzegorz Marczak
Zdjęcia i obrazki na Digg.com już niedługo
0

Digg.com jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych na świecie zapowiadał wprowadzenie nowej sekcji na zdjęcia obrazki. Zapowiadał i zapowiada dalej, tym razem Kevin Rose informuje, że nowe zmiany na Digg.com pojawią się przed końcem roku (czyli w sumie już niedługo, aczkolwiek informac...

Digg.com jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych na świecie zapowiadał wprowadzenie nowej sekcji na zdjęcia obrazki. Zapowiadał i zapowiada dalej, tym razem Kevin Rose informuje, że nowe zmiany na Digg.com pojawią się przed końcem roku (czyli w sumie już niedługo, aczkolwiek informacja na blogu mogła dawać nadziej, że będzie to wcześniej).

Na blgou Digg.com Rose stara się wytłumaczyć, że wprowadzenie nowej sekcji nie jest takie proste, spowoduje do duży ruch na stornie, konieczność wprowadzenia funkcjonalności związanych z obsługą grafiki, poprawy w API, poprawy w taxonomi itp.

Bardzo ciekawy jestem jaki efekt przyniesie nowa sekcja, czy wpłynie to na rozwój i popularność Digg.com, czy zwiększy ilość odsłon i wizyt?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu