Ciekawe strony

Sygnatury od MyBlogLog

Grzegorz Marczak
Sygnatury od MyBlogLog
2

MyBlogLog wprowadził nową funkcjonalność czyli "email signature". W serwisie od tej pory możemy stworzyć własny podpis, który później możemy zamieszczać w naszych mailach czy na naszych blogach. Podpis generowany jest automatycznie przez mybloglog na bazie informacji jakie podajemy w swoim koncie...

MyBlogLog wprowadził nową funkcjonalność czyli "email signature". W serwisie od tej pory możemy stworzyć własny podpis, który później możemy zamieszczać w naszych mailach czy na naszych blogach.

Podpis generowany jest automatycznie przez mybloglog na bazie informacji jakie podajemy w swoim koncie, dodatkowo możemy wypełnić nasz podpis informacjami takimi jak adres nasze strony www, RSS do naszej strony, telefony kontaktowe, adres zamieszkania itp.


Przykładowy podpis wygenerowany przez Mybloglog

Grzegorz Marczak
Amator Internetowy
Antyweb
Ul.Warszawska 5/5
Warszawa, Wilanów, 02-900
PL
Work: +4822606606606
Mobile: 606606606
grzegorz.marczak gmail.com
web 2.0 internet social networking
Visit MyBlogLog and get a signature like this!

Niestety albo niechcący albo też z premedytacją (w końcu to Yahoo) MyblogLog generuje tak dużo kodu dla swojej sygnatury (wygląda to w środku trochę strasznie), że nie można jej użyć w Gmail (jest ograniczenie na podpis do 1000 znaków).

Trzeba przyznać, że to dość dziwna funkcjonalność jak na serwis specjalizujący się w blogach i społecznościach. Bardzo jestem ciekawy jak tego typu funkcjonalność przyjmie się wśród użytkowników. Ja nie będę stosował tego typu automatycznie generowanego podpisu z jednego banalnego powodu, nie podoba mi się finalny wygląd sygnaturki - i tutaj widzę pewne pole do popisu dla pomysłodawców.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu