Felietony

Zapraszamy felietonistów na Antyweb!

Grzegorz Marczak

Rocznik 74. Pasjonat nowych technologii, kibic wsz...

18

Antyweb od zawsze otwarty był na gościnne wpisy i różnego rodzaju tematykę jaka się w nich pojawiał. Postanowiłem jednak ogłosić tę naszą cichą inicjatywę nieco szerzej bo jak mnie uczy życie trzeba pytać i powtarzać bo rzeczy które mówi się po cichu nie zawsze wszyscy usłyszą. Uwielbiam kied...

Antyweb od zawsze otwarty był na gościnne wpisy i różnego rodzaju tematykę jaka się w nich pojawiał. Postanowiłem jednak ogłosić tę naszą cichą inicjatywę nieco szerzej bo jak mnie uczy życie trzeba pytać i powtarzać bo rzeczy które mówi się po cichu nie zawsze wszyscy usłyszą.

Uwielbiam kiedy na Antyweb pojawiają się wpisy gościnne, są to teksty pisane od serca, od osób o zupełnie różnych charakterach, poglądach, zainteresowaniach i z różnych branż. Dopełniają one Antyweb i budują wartość serwisu. Antyweb ma stałe grono współpracujących felietonistów ale moim celem jest skutecznie je powiększać oferując czytelnikom jeszcze więcej lepszych treści.

Felietoniści i autorzy wpisów gościnnych zawsze byli specjalnie wyróżniani i honorowani na Antyweb i to się nie zmieni, chcemy to zrobić jeszcze lepiej i bardziej efektywnie.

Jeśli więc chcielibyście podzielić się swoimi przemyśleniami z naszymi czytelnikami lub opisać sytuację, miejsce czy wydarzenie którego byliście świadkiem to zapraszamy. Ważne aby było ciekawie, branżowo (niezależnie od tego jako to branża). Może być na ostro, z poczuciem humoru lub zupełnie na poważnie. W zamian oferujemy bardzo dobry branding, wspaniałych czytelników którzy potrafią docenić dobry materiał, trochę rozgłosu w branży technologicznej i wiele innych korzyści.

Nie mówię w tym przypadku o pieniądzach bo zakładam, że gościnne wpisy i felietony to nie jest rzecz ciągła. Jeśli jednak ktoś chciałbym systematycznie publikować swoje felietony na Antyweb to również jesteśmy otwarci na taką współpracę łącznie jej aspektem finansowym.

Podsumowując, zapraszam gorąco do gościnnych wpisów i felietonów na Antyweb. Naprawdę warto bo nawet jeśli nie piszecie o sobie czy swojej firmie (a nie o kryptoreklamę tu chodzi) to ludzie będą was oceniać przez poziom i jakość treści jakie opublikujecie. Jest to często dużo bardziej wartościowe niż wykupiony artykuł sponsorowany czy też klasyczna reklama.

Ps. Jeśli ktoś chciałbym na stałe publikować na Antyweb swoje teksty to również jesteśmy otwarci na takie propozycje. ciągle poszerzamy redakcję i gorąco zapraszamy do kontakty na grzegorz.marczak(at)gmail.com

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antywebFelietony