Moje przemyślenia

Zapraszam na nowy mobilny Antyweb

GM
Grzegorz Marczak
39

Z małym poślizgiem ale ruszamy z nową mobilną wersją Antyweb. Używany plugin w końcu zaczął wariować co zmusiło mnie do przygotowania czegoś prostego na telefony. Tablety i wszystkie im podobne urządzenia cały czas będą dostawać pełną wersję strony natomiast na mniejszym ekranie będziecie mogli korz...

Z małym poślizgiem ale ruszamy z nową mobilną wersją Antyweb. Używany plugin w końcu zaczął wariować co zmusiło mnie do przygotowania czegoś prostego na telefony. Tablety i wszystkie im podobne urządzenia cały czas będą dostawać pełną wersję strony natomiast na mniejszym ekranie będziecie mogli korzystać z specjalnie przygotowanej wersji AW.

Mobilny Antyweb to tak naprawdę specjalnie przygotowana prosta skórka Wordpressowa, z minimalistycznym designem, pozbawiona wszelkich dodatków i upiększaczy. Strona główna to wyeksponowany najnowszy wpis oraz lista kolejnych artykułów wraz z mini ikonami, tytułem i danymi o autorze, dacie publikacji i liczbą komentarzy.

Strona pojedynczego wpisu również została okrojona do minimum aczkolwiek zawiera w sobie wszystkie występujące w treściach elementy graficzne, filmy i co najważniejsze komentarze. Jedną z zalet używanego przeze AW systemu disqus są właśnie komentarze w wersji mobilnej.

Stronę testowaliśmy zarówno na iPhonie jak również na telefonach z Androidem i wszystko działa poprawnie, gdyby jednak na waszych telefonach występowały jakieś problemy to poproszę o informacje. Sprawdzaliśmy też szybkość działania mobilnej skórki, przy połączeniu 3G działa naprawdę błyskawicznie.

Co w tej chwili jeszcze nie działa? We wpisach w których jest video wklejone poprzez kod z YT wpisy się lekko rozjeżdża. Postaramy się wiec inaczej wklejać filmy aby w wersji mobilnej takich efektów nie było.

Zapraszam więc do korzystania, mam nadzieję że mobilny AW sprawdzi się w boju.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antyweb