Polska

Żappka - zupełnie nowa aplikacja dla klientów Żabki

Grzegorz Ułan
Żappka - zupełnie nowa aplikacja dla klientów Żabki
12

Nie tylko franczyzobiorcy Żabki mogą już korzystać z nowej aplikacji mobilnej, ułatwiającej im zarządzenie sklepem, teraz nowej aplikacji doczekali się klienci Żabki, poznajcie - Żappkę.

Żabka zaczyna urastać do miana lidera technologicznego w branży detalicznej. Najpierw dowiedzieliśmy się o sklepach przyszłości opracowywanych wspólnie ze specjalistami z Microsoftu, później z firmą AiFi, która będzie tworzyć sklepy bez kas dla Żabki, w końcu o nowej aplikacji dla franczyzobiorców - Frappka, teraz Żabka informuje o nowej aplikacji mobilnej dla swoich klientów - Żappka.

Nie jest to jeszcze aplikacja, którą będziemy mogli robić zakupy i płacić za nie bez podchodzenia do kasy, ale na początek Żabka przygotowała dla swoich klientów program nagród i korzyści, z narzędziem do zbierania punktów (żappsy) przy kupowaniu produktów w ich sklepach, w postaci aplikacji mobilnej dostępnej na systemy Android i iOS - Żappka.

Tomasz Blicharski, Wiceprezes Zarządu ds. Finansów i Rozwoju w firmie Żabka:

Zależało nam, aby nowe narzędzie dla klientów było atrakcyjne i otwierało możliwość wykorzystania najnowszych technologii. Wraz z następnymi aktualizacjami, aplikacja będzie wzbogacana o kolejne funkcje, które mają zwiększać atrakcyjność zakupów poprzez skrojone na miarę i ciekawe oferty. Zespół pracujący na aplikacją łączył wiedzę z obszarów: machine learning, data science i nowoczesnego designu. Teraz czas spojrzeć na Żappkę oczami klientów. Wierzymy, że spodoba im się nasza propozycja.

Jak to ma dokładnie działać? Wspomniane punkty lojalnościowe żappsy będzie można zdobywać kupując produkty w Żabce i skanując ich kody, punktowana jest każda złotówka wydana w ich sklepach, a zdobyte punkty będzie można wymieniać na nagrody. Program ten to też rabaty, sięgające nawet 50% na produkcie.

Więcej szczegółów o nowym programie Żappka, znajdziecie na dedykowanej jemu stronie pod tym linkiem, a aplikacje do zbierania punktów pobierzecie z Google Play na telefony z Androidem i z App Store na urządzenia z iOS na pokładzie.

Źródło: Żabka.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu