Mobile

Klienci Orange mogą już płacić w 70 miastach za bilety w SkyCash bez podpinania karty

Grzegorz Ułan
Klienci Orange mogą już płacić w 70 miastach za bilety w SkyCash bez podpinania karty
9

Orange poinformował dzisiaj o udostępnieniu w aplikacji mobilnej SkyCash swojej usługi Płać z Orange, dzięki której obciążenie za zakupy w SkyCash będzie pojawiało się na fakturze za usługi telekomunikacyjne.

To dobra wiadomość, nie tylko dla mieszkańców Warszawy, gdzie sieć zakupu biletów i opcji płatności za nie jest mocno rozwinięta, ale i 70 innych miejscowości w Polsce, pośród których są miejscowości, gdzie punktów zakupu biletów czy możliwości płatności za nie jest jak na lekarstwo, a nie każdy chce w SkyCash podpinać dane karty, płacić prowizje za PayU czy robić specjalnie przelewy do zasilania portfela. Z Orange to będzie zdecydowanie prostsze, szybsze i bezpieczniejsze.

Aby zakupić bilet komunikacji miejskiej wystarczy na smartfonie zainstalować aplikację SKYCASH, a w ustawieniach zmienić metodę płatności na „dolicz do rachunku Orange”. Nie ma potrzeby podłączania do aplikacji karty płatniczej. Mobilny bilet otrzymamy na telefon. Kwota za kupiony bilet zostanie automatycznie doliczona do rachunku Orange i będzie widoczna na kolejnej fakturze.

Dla kogo ta usługa? Mogą z niej skorzystać klienci abonamentowi w Orange, ale również klienci ofert MIX oraz pakietów Orange Love. W usłudze są włączone limity kwotowe, jednorazowo będzie można zakupić bilety na kwotę 50 euro w przliczeniu na nasze złotówki oraz w jednym okresie rozliczeniowym nie będzie można przekroczyć kwoty 300 euro, czyli prawie 1 310,00 zł - myślę, że każdy się w tych limitach zmieści.

Więcej informacji o usłudze znajdziecie na stronie Płać z Orange.

Źródło: Blog Orange.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu