Płatności i bankowość

Zakupy internetowe z BLIKIEM bez wpisywania kodu

Grzegorz Ułan
Zakupy internetowe z BLIKIEM bez wpisywania kodu
7

Czy można jeszcze szybciej płacić BLIKIEM w internecie? Tak, BLIKIEM One Click. Polski Standard Płatności udostępnia właśnie opcję „Zakupy bez kodu”, na razie tylko dla klientów Banku Millennium.

Od teraz podczas zakupów w wybranym sklepie, bezpośrednio z poziomu aplikacji mobilnej banku, dostaniemy opcję zapamiętania danego sklepu i w przypadku ponownych zakupów, płatności dokonamy już tylko jednym kliknięciem.

Dariusz Mazurkiewicz, wiceprezes Polskiego Standardu Płatności:

Od początku priorytetem BLIKA jest dostarczanie szybkich, wygodnych i przede wszystkim bezpiecznych płatności. Dziś system BLIK udostępnia nowoczesną technologię zwaną „Zakupy bez kodu” w oparciu o bankowość mobilną. Silna i wygodna autoryzacja kodem PIN daje szerokie możliwości obsługi płatności w dynamicznie rosnącym i nieustannie przeobrażającym się segmencie e-commerce. Cieszymy się, że Bank Millennium jest pierwszym bankiem uruchamiającym to rozwiązanie dla swoich Klientów i że już wkrótce Klienci pozostałych banków-uczestników naszego systemu będą mogli dokonywać płatności korzystając z naszego rozwiązania.

Ricardo Campos, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium:

Dzięki dynamicznemu rozwojowi płatności internetowych nasi Klienci zyskują możliwość płacenia za zakupy dosłownie jednym kliknięciem na smartfonie. Tego typu nowoczesne rozwiązania zapewniają polskiemu sektorowi bankowemu pozycję jednego z najbardziej rozwiniętych pod względem technologicznym na świecie. Bank Millennium z wielkim zaangażowaniem wspiera Polski Standard Płatności w rozwijaniu systemu BLIK, który jest obecnie najwygodniejszym i najszybszym sposobem płacenia za zakupy.

Co ważne, w aplikacji będziemy mieli możliwość zmiany, edycji czy usunięcia zapamiętanych sklepów oraz przeglądarek.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu