Polska

Żabka Jush! - szybkie dostawy zakupów w 15 minut już od jutra w Warszawie

Grzegorz Ułan
Żabka Jush! - szybkie dostawy zakupów w 15 minut już od jutra w Warszawie
21

Robi się tłoczno na rynku szybkich dostaw zakupów. Teraz swoje usługi w tym zakresie pod szyldem Żabka Jush!, rozpoczyna start-up należący do Grupy Żabka: Lite e-Commerce.

Lite e-Commerce jak sama nazwa wskazuje odpowiada w Grupie Żabka za rozwój rozwiązań e-commerce i pierwszym efektem jego działań jest aplikacja mobilna Żabka Jush!, dzięki której będziemy mogli zamawiać zakupy z szybką dostawą do domu.

Tomasz Blicharski, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający Żabka Future:

Jeszcze kilka lat temu nikt nie spodziewał się, że zamówienie i dostawa produktu będą możliwe w ciągu jednego dnia. Obecnie, dzięki q-commerce klienci mogą mieć zakupy w swoim domu nawet w kwadrans. W ramach start-upu Lite e-Commerce skupiamy się na rozwoju nowej usługi Żabka Jush, aby zagwarantować jak najwyższe standardy obsługi i maksymalną wygodę użytkowania. Zależy nam na dotarciu do klienta w szybkim czasie, aby otrzymał swoje zakupy właściwie „na już”.

Początkowo aplikacja mobilna Żabka Jush! dostępna będzie na smartfony z iOS na pokładzie - debiut planowany jest już na jutro i będą mogli z niej skorzystać mieszkańcy Warszawy - części Śródmieścia, Starej Ochoty, Woli i Ursynowa. Z czasem zakres działalności ma się poszerzyć na pozostałe dzielnice stolicy, a w przyszłości zawita do innych miast w Polsce. Jeśli chodzi o aplikację na Androida, ta pojawić się ma w Google Play jeszcze w listopadzie.

Wszyscy chętni znajdujący się w zasięgu działania usługi Żapka Jush! będą mogli zamawiać produkty z liczby 1300 pozycji, znanych do tej pory ze sklepów Żabka. Cały proces od chwili złożenia zamówienia do dostarczenia zakupów ma się zamknąć w czasie 15 minut, dzięki tzw. dark stores, czyli magazynów z produktami spożywczymi uruchomionymi w różnych częściach miasta

Na tę chwilę Lite e-Commerce rekrutuje kierowników do takich magazynów, pracowników infolinii oraz kurierów. Aplikować można na stronie lite.tech/#careers.

Źródło: Żabka.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu