Świat

Za zakupy na Aliexpress zapłacisz jeszcze prościej - przelewem ze swojego banku!

Jakub Szczęsny
Za zakupy na Aliexpress zapłacisz jeszcze prościej - przelewem ze swojego banku!
79

Wielokrotnie z Waszych komentarzach pod wpisami na Antywebie pojawiały się linki do dostępnych tam tańszych, chińskich urządzeń, ale nie tylko. Do tej pory robienie zakupów na Aliexpress było nieco problematyczne - natomiast od teraz będzie ono tak proste, jak tylko możliwe. Chiński serwis obsługuje...

Wielokrotnie z Waszych komentarzach pod wpisami na Antywebie pojawiały się linki do dostępnych tam tańszych, chińskich urządzeń, ale nie tylko. Do tej pory robienie zakupów na Aliexpress było nieco problematyczne - natomiast od teraz będzie ono tak proste, jak tylko możliwe. Chiński serwis obsługuje od teraz bowiem polski system szybkich płatności Przelewy24!

Aliexpress zapewne doceniło fakt, iż wiele towaru zakupywanego w tamtejszym serwisie trafia do Polski. Jako, że zawsze opłaca się ułatwić proces płatności, zdecydowano się na partnerstwo z największym polskim dostawcą płatności, który obsługuje aż 126 polskich banków w szybkich transakcjach online. To ma kluczowe znaczenie w dostarczeniu polskiemu odbiorcy kompleksowego rozwiązania, które znacząco ułatwi zakupy w Aliexpress.

Co to oznacza? Na przykład to, że sprzęty trudno dostępne w Polsce będzie można od teraz zamówić całkowicie bezproblemowo robiąc tylko prosty przelew internetowy. Dajmy na to - w prosty sposób będzie można zamówić do Polski tablet Nokia N1, który wywołał spore zamieszanie na świecie, jednak w Polsce do dziś nie jest dostępny.

Zatem - do zakupów marsz! Warto nadmienić z naszej strony, że nie u wszystkich użytkowników opcja płatności przez Przelewy24 może być dostępna - wychodzi na to, że rozwiązanie jest dopiero wdrażane. Stąd też może się okazać, że u mnie taka opcja jest widoczna, a u któregoś z czytelników tej metody płatności może brakować.

Serdecznie dziękujemy czytelnikowi Przemysławowi, który powiadomił nas o tej jakże ważnej dla Polaków zmianie w Aliexpress!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

płatnościhotaliexpress