E-sport

Za 4 dni mistrzostwa świata graczy. Mamy dla was 14 wejściówek!

Grzegorz Marczak
Za 4 dni mistrzostwa świata graczy. Mamy dla was 14 wejściówek!
5

Wielkie święto graczy zaczyna się już a 5 dni. Intel Extreme Masters jak wiecie tym razem swoje finały będzie miało w Katowickim spodku. Antyweb jako oficjalny patron medialny tego wydarzenia dostał dla swoich czytelników 14 wejściówek. Dzięki tym biletom będziecie mogli bez problemu dostać się d...

Wielkie święto graczy zaczyna się już a 5 dni. Intel Extreme Masters jak wiecie tym razem swoje finały będzie miało w Katowickim spodku.

Antyweb jako oficjalny patron medialny tego wydarzenia dostał dla swoich czytelników 14 wejściówek. Dzięki tym biletom będziecie mogli bez problemu dostać się do środka omijając największe kolejki. Jeśli więc wybieracie się na IEM do Katowic to warto się tymi wejściówkami zainteresować.

O samej imprezie szczegółowo pisaliśmy już, Impreza rozpoczyna się w piątek, 14 marca, a kończy w niedzielę, 16 marca.

Dodam, że na imprezę jedzie mocna ekipa Antyweb i Niezgrani (w sumie będzie nas na miejscu 5 redaktorów). Planujemy też uruchomić z tej okazji live bloga aby pokazać wszystkim jak ta impreza wygląda od środka.

Wracając jednak do tematu wejściówek. Aby zdobyć kod do rejestracji wystarczy na stronie zmienimymyswiat.pl dodać komentarz na temat tego jak wyobrażacie sobie rozrywkę w przyszłości. W Komentarzu na dole dopiszcie "z Antyweb". Autorzy pierwszych 14 komentarzy otrzymają wejściówki. Proste i szybkie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu