23

Z okazji 20-lecia marki wyprodukowano PS4 stylizowane na pierwsze PlayStation. Jest piękne!

Dokładnie 3 grudnia 1994 roku w Japoni zadebiutowała pierwsza konsola PlayStation. Z tej okazji Sony ma nie lada gratkę dla fanów. Niebawem na półkach sklepowych pojawi się specjalna edycja PS4, która będzie stylizowana na swojego praprzodka. I trzeba przyznać, że to rewelacyjna wiadomość, bo urządzenie wygląda po prostu nieziemsko. Na graczach, którzy nigdy nie mieli […]

Dokładnie 3 grudnia 1994 roku w Japoni zadebiutowała pierwsza konsola PlayStation. Z tej okazji Sony ma nie lada gratkę dla fanów. Niebawem na półkach sklepowych pojawi się specjalna edycja PS4, która będzie stylizowana na swojego praprzodka. I trzeba przyznać, że to rewelacyjna wiadomość, bo urządzenie wygląda po prostu nieziemsko.

Na graczach, którzy nigdy nie mieli styczności z pierwszym PlayStation pewnie nie robi to większego wrażenia. Wszyscy pozostali powinni być zachwyceni. Sony postawiło na klasyczną szarą barwę, a także identyfikację wizualną typową dla starej konsoli. Duże wrażenie robi również dostosowany do tej konwencji pad.

Na półki sklepowe trafi jedynie 12,3 tys. egzemplarzy tej wersji konsoli. Każdy będzie numerowany i dostępny w cenie 499 euro. Informacja na ten temat pojawiła się również na polskich profilach społecznościowych PlayStation, a więc możemy się spodziewać, że pojawi się również u nas. Warto jednak zauważyć, że nie będzie ona dostępna w tradycyjnych kanałach sprzedaży. Na szczegóły trzeba czekać. Kto jest zainteresowany?

PlayStation 4 20th Anniversary Edition (1) PlayStation 4 20th Anniversary Edition (6) PlayStation 4 20th Anniversary Edition (5) PlayStation 4 20th Anniversary Edition (3) PlayStation 4 20th Anniversary Edition (4) PlayStation 4 20th Anniversary Edition (2)