Smartfony

Xiaomi Redmi Note 6 Pro już w Polsce. To będzie hit

Albert Lewandowski
Xiaomi Redmi Note 6 Pro już w Polsce. To będzie hit
37

Bardzo szybko do Polski trafił najnowszy Xiaomi Redmi Note 6 Pro. Czy warto się nim zainteresować? Jak wypada na tle rywali?

Od razu w sprzedaży

Sporym zaskoczeniem pozostaje brak większej konferencji z okazji debiutu Xiaomi Redmi Note 6 Pro, jednak tego typu oszczędności czy też podejście zdecydowanie nie będzie stało mu na przeszkodzie do odniesienia sukcesu. W końcu najlepsza reklama to ta od fanów oraz bycia atrakcyjnym cenowo. W sklepach model ten plasuje się już wysoko i w swoim segmencie oferuje dużo.

Już teraz telefon można kupić ze sklepu internetowego producenta, Mi-home.pl, oraz w autoryzowanym Mi Store w warszawskiej Arkadii, a kolejne miejsca będą stopniowo wzbogacane o nowe Redmi. Moim zdaniem na spokojnie będzie kontynuował sukcesy swoich poprzedników.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro - ewolucja, a nie rewolucja

Jeżeli chodzi o zmiany, to Xiaomi Redmi Note 6 Pro został wyposażony w 6,26-calowy ekran IPS o rozdzielczości Full HD+ z wcięciem, które jest najbardziej widoczną nowością. Do tego z tyłu pojawił się teraz podwójny moduł 12+5 Mpix z poprawionym oprogramowaniem uzupełnionym o sztuczną inteligencję.

Poważniejsze zmiany zaszły w obrębie kamerki. Ujrzymy tutaj duet 20 i 2 Mpix - nie brakuje HDR czy trybu portretowego. Wydaje się, że teraz firma celuje w fanów selfie.

Reszta elementów pozostała bez zmian. Wciąż Xiaomi Redmi Note 6 Pro korzysta z ośmiordzeniowego Snapdragona 636 i baterii 4000 mAh, a wszystko umieszczono w aluminiowym unibody. Naturalnie wspiera też LTE i dual SIM - brak znowu NFC. Wersja z 3 GB RAM i 32 GB pamięci wbudowanej kosztuje 1049 złotych, a 4/64 - 1199 złotych. Moim zdaniem to uczciwe kwoty, jak na możliwości tego telefonu, w dodatku powinny jeszcze spaść w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Co sądzicie o nowym Redmi? Na taki model czekaliście?

źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu