Polska

Zapomnijcie o wysepce, Xiaomi rozwija skrzydła w Warszawie. Już w maju otwarcie Xiaomi Mi Store!

Kamil Świtalski
Zapomnijcie o wysepce, Xiaomi rozwija skrzydła w Warszawie. Już w maju otwarcie Xiaomi Mi Store!
5

Mieszkańcy Stolicy nie będą już musieli dłużej zazdrościć Krakowiakom. Już wkrótce otwarcie Xiaomi Mi Store w warszawskiej Arkadii!

Xiaomi to firma która w Polsce zaczyna mieć opinię kultowej. Tanie i solidnie wykonane urządzenia cieszą się ogromną popularnością. Nikogo więc nie powinno specjalnie dziwić, że pierwszy polski dystrybutor urządzeń Xiaomi otwiera oficjalny salon ze sprzętem. Ten jeszcze w maju zawita do warszawskiego centrum handlowego Arkadia!

Xiaomi Mi Store w maju zostanie otwarty w Warszawie

Dotychczas na mapie Stolicy brakowało sklepu pierwszego oficjalnego dystrybutora, firmy ABC Data, oferującego sprzęty Xiaomi. Ale wszystko to zmieni się już w maju, kiedy to w warszawskiej Arkadii wyspa Mi Zone zostanie zastąpiona pełnoprawnym sklepem.

Warszawski Mi Store zajmie powierzchnię 102 metrów kwadratowych. Lokal położony jest na parterze Arkadii – największej galerii handlowej w Polsce, odwiedzanej rocznie przez niemal 20 mln klientów, oferującej klientom bogatą ofertę handlową, rozrywkową i gastronomiczną. Sklep będzie czynny w godzinach 10-22 od poniedziałku do soboty oraz w niedziele nieobjęte zakazem handlu.

Brzmi obiecująco i prawdopodobnie miłośnicy marki już zacierają rączki na myśl o solidnym salonie, w którym znajdą cały pakiet urządzeń swoich ulubieńców. Xiaomi Mi Store będzie mieścił się na parterze centrum handlowego Arkadia, a wielkie otwarcie już w sobotę, 12 maja 2018 roku.

Zakupy, czy chociażby rozmowa ze sprzedawcami, w zatłoczonych korytarzach nigdy nie jest niczym przyjemnym, dlatego cieszy rozwój firmy, budowanie świadomości marki i otwieranie kolejnego już sklepu Xiaomi Mi Store, za którym stoi firma ABC Data.

.

— mówi w oficjalnej wiadomości prasowej Łukasz Łyżwa, Xiaomi Business Unit Director w ABC Data.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu