Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
AntywebTV

Xiaomi Mi 10 Pro - recenzja. Panie, a co tak DROGO?!

PW
Paweł Winiarski
11

Zmiana polityki cenowej Xiaomi, którą firma jasno zakomunikowała przy okazji premiery najnowszych flagowców z serii Mi obija się po świecie szerokim echem. No bo jak to - Xiaomi nie jest już tanie? Testowałem ostatnio najmocniejszy model Mi 10, czyli Mi 10 Pro - czy faktycznie jest tak dobry, by zapłacić za niego takie pieniądze?

Xiaomi Mi 9 (jak i jego poszczególne odmiany) był świetnym telefonem. Ale każdy patrzył na niego przez pryzmat ceny, którą ustalono w dniu premiery na 1999 złotych. I kompletnie nie dziwię się, że popularność tego urządzenia była ogromna - oferował prawie tak samo dużo jak o wiele droższe flagowce konkurencji. Spekulowano, że ceny nowych smartfonów Xiaomi będą zdecydowanie wyższe i plotki się potwierdziły. Dodatkowo, testowany przeze mnie Xiaomi Mi 10 Pro "kosztuje tyle samo co Samsung". Postanowiłem sprawdzić, czy warto na niego wydać 4399 zł (ile?!). Zapraszam na materiał wideo.

Jeśli jednak wolicie poczytać, mam też dla was tekstową recenzję Xiaomi Mi 10 Pro, na której lekturę również serdecznie zapraszam.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: