Xiaomi

Lista modeli z aktualizacją do MIUI 11, ale nam przyda się jeszcze trochę cierpliwości

Kamil Świtalski
Lista modeli z aktualizacją do MIUI 11, ale nam przyda się jeszcze trochę cierpliwości
31

Nie możecie się doczekać aktualizacji do MIUI 11? Oto lista modeli, które doczekają się wkrótce nowej nakładki od Xiaomi - niestety, póki co wyłącznie na rynku chińskim.

MIUI 11 zbliża się wielkimi krokami. I choć póki co wciąż mowa wyłącznie o rynku chińskim, to daje nam to już jakiś obraz czego można się spodziewać także i na Zachodzie. Póki co nakładka od Xiaomi dostępna jest w wersji testowej i, tutaj raczej bez większych niespodzianek — tylko na tamtejszym rynku. Ale jako że te testy trwają już od dłuższego czasu, to widać już ich koniec. I firma potwierdziła jakie modele mogą spodziewać się aktualizacji do najświeższej wersji.

Zobacz też:Xiaomi zapowiada MIUI 11. Kilka nowości i obietnica sprawniejszej aktualizacji

Lista modeli Xiaomi które doczekają się aktualizacji do MIUI 11

Wszystkie urządzenia na poniższej liście podzielone zostały na trzy kategorie. Pierwsza z nich to modele, które mogą spodziewać się aktualizacji już w połowie października i wśród nich znalazły się: Mi 9, Mi 9 Explorer, Mi 9 SE, Mi Mix 3, Mi Mix 2S, Mi 8, Mi 8 Youth, Mi 8 Explorer Edition, Mi 8 In-display Fingerprint Edition, Mi 8 SE, Mi Max 3, Redmi K20 Pro, Redmi K20 Pro Premium Edition, Redmi K20, Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro oraz Redmi 7. Następny zestaw to słuchawki, na które MIUI 11 ma dotrzeć pod koniec października: Mi 9 Pro 5G, Mi CC 9, Mi CC 9 Meitu Custom Edition, Mi CC 9e, Mi MIX 2, Mi Note3, Mi 6, Mi 6X, Redmi 7A, Redmi 6 Pro, Redmi Note 5, Redmi 6A, Redmi 6 oraz Redmi S2. Na początku listopada aktualizacja trafi zaś do: Mi Mix, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi 5X, Mi 5C, Mi Note2, Mi Play, Mi Max 2, Redmi Note 8, Redmi Note 8 Pro, Redmi 5 Plus, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 4X i Redmi Note 5A. Jeżeli martwi was na powyższej liście brak Pocophone, to spokojnie — Alvin Tse stojący na czele tego projektu potwierdził w swoim wpisem na Twitterze, że on także może liczyć na aktualizację — chociaż tej spodziewać mamy się chwilę później, nadejdzie dopiero przy globalnej premierze MIUI 11.

Zobacz też: MIUI – krótka historia jednej z najlepszych nakładek na Androida

Zobacz też: Xiaomi zapowiada nowy smartfon. Jest droższy od nowych iPhoneów

Zaznaczę jeszcze, że powyższą listę modeli z aktualizacją do MIUI 11 warto traktować z przymrużeniem oka. Dotyczy ona wyłącznie rynku chińskiego i wcale nie jest powiedziane, że znajdzie dokładne przełożenie także globalnie. Nie ma też jeszcze informacji na temat tego, kiedy nowego systemu możemy spodziewać się w reszcie świata, także nie pozostaje nam nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość. I czekać na nowości takie jak dopracowany ciemny motyw i tryb always on display, zarządzanie baterią w kryzysowych sytuacjach, nowe narzędzia do sprawowania kontroli rodzicielskiej czy nowe aplikacje pozwalająca efektywniej planować podróże!

Źródlo

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu