Felietony

Xevin Investments i PAIP inwestują w SEMSTORM.

Grzegorz Marczak
Xevin Investments i PAIP inwestują w SEMSTORM.
0

Kolejna inwestycja w SEO. Xevin systematycznie wzmacnia swój portfel spółek o te usługi, które wspierają biznes onlineowy. Wcześniej inwestował w UsabilityTools teraz mamy SEMSTORM. Xevin Investments i Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości postanowili finansowo wesprzeć ten projekt....

Kolejna inwestycja w SEO. Xevin systematycznie wzmacnia swój portfel spółek o te usługi, które wspierają biznes onlineowy. Wcześniej inwestował w UsabilityTools teraz mamy SEMSTORM.

Xevin Investments i Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości postanowili finansowo wesprzeć ten projekt. SEMSTORM. Jest to serwis do zaawansowanego planowania kampanii SEO i PPC oraz optymalizacji budżetów reklamowych. SEMSTORM w swojej bazie ma ponad 10 mln subdomen i 40 mln unikalnych adresów URL. Usługa dedykowana jest przede wszystkim agencjom marketingowym, przedsiębiorcom internetowym oraz specjalistom SEO.

Kontynuujemy inwestowanie w projekty wspomagające procesy biznesowe w Internecie

mówi Gwidon Humeniuk, Członek Zarządu Xevin Investments. – SEMSTORM wpisuje się w tą grupę rozwiązań i stanowi istotną wartość dodaną dla przedsiębiorców – dzięki precyzyjnej analizie pozwala zbudować skuteczną strategię rozwoju marketingu w wyszukiwarkach. Takich narzędzi brakuje, a zapotrzebowanie rynku stale rośnie – dodaje Gwidon Humeniuk.

To co jak twierdzą twórcy wyróżnia SEMSTORM to dostarczanie pełnej listy słów kluczowych tych słów których między innymi nie widać już w systemach do mierzenia statystyk typu GA (chodzi o pozycje z opisem "not provided").

Usługa jaką świadczy SEMSTORM jest płatna (choć można ja za darmo przetestować przez ograniczony czas). Ceny zależne są od liczby monitorowanych stron oraz słów skanowanych dziennie. Najniższy abonament to 74 PLN (3 strony/50 słów) do 1450 PLN miesięcznie (150 stron/5000 słów).

Niestety z informacji jaką dostałem nie dowiedziałem się ani o sumie inwestycji ani tez o udziałach jakie inwestorzy objęli.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu