Gry

Xbox pozwala już zwrócić Cyberpunk 2077 wszystkim, którzy o to poproszą. Microsoft nie usuwa gry ze swojego sklepu

Kamil Świtalski
Xbox pozwala już zwrócić Cyberpunk 2077 wszystkim, którzy o to poproszą. Microsoft nie usuwa gry ze swojego sklepu
11

Na decyzję Microsoftu nie trzeba było długo czekać. Kilkanaście godzin po decyzji Sony — gigant z Redmond także oferuje wszystkim zainteresowanym możliwość zwrotu gry i odzyskanie pieniędzy za Cyberpunk 2077.

Jak wiadomo - polityka zwrotów cyfrowych gier na konsolach jest dość restrykcyjna. Ale jak widać przy wielkim niezadowoleniu graczy z powodu fatalnego stanu technicznego gry — wszystko się da. Rano informowaliśmy o formularzu pozwalającym oddać Cyberpunk 2077 na PlayStation 5 (i przy okazji usunięciu gry ze sklepu), a teraz dobra wiadomość dla posiadaczy konsol Microsoftu. Ci też mogą już bez przeszkód zwrócić cyfrowego Cyberpunka.

Microsoft pozwala bez problemów zwrócić Cyberpunk 2077

Dotychczas jednym udawało się zwrócić grę, innym nie. Sporo tutaj zależało od szczęścia i konsultanta po drugiej stronie — a może też czasu, który spędzili w Night City? Teraz to bez znaczenia, bo podążając ścieżką Sony, Microsoft także się ugiął i pozwala wszystkim zainteresowanym oddać grę, o czym poinformowano na oficjalnym koncie @XboxSupport

Strona do której przekierowuje wpis dostępna jest także w języku polskim — i czytamy tam:

Aby zażądać zwrotu środków z tytułu zakupu cyfrowego, wybierz poniżej zamówienie lub zamówienia, a następnie wybierz pozycję Zgłoś żądanie zwrotu kosztów.

Chcesz się z nami skontaktować? Jeśli potrzebujesz pomocy asystowanej od jednego z naszych rzeczników, pamiętaj, że nasze czasy oczekiwania są obecnie dłuższe niż zwykle. Przepraszamy za niedogodności oraz dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie.

Microsoft wypada w tym wszystkim jeszcze gorzej...

Jak wiadomo — Microsoft bardzo lubi się z CDPR. Xbox One X doczekał się nawet specjalnej limitowanej edycji inspirowanej grą. Ale nawet te ciepłe relacje nie sprawiły, że gra działa tam wyjątkowo dobrze. Tak, prawdopodobnie jest lepiej niż na PS4, ale to niewiele zmienia w ogólnym rozrachunku. Jestem bardzo ciekawy dalszych kroków: czekam na łatki, czekam na dalsze tłumaczenia, a najbardziej w świecie czekam na wersję dla Xbox Series X.

...no i wieści jak idą zwroty fizycznych nośników do sklepów ;-).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu