Xbox

Xbox na Black Friday. Przeceny na konsole, akcesoria i gry

Piotr Kurek
Xbox na Black Friday. Przeceny na konsole, akcesoria i gry
7

Black Week trwa. Choć do Czarnego Piątki jeszcze kilka dni, wyprzedaże już ruszyły. Swoją ofertę na Black Friday przedstawia Microsoft - a konkretnie Xbox. W niższych cenach kupicie konsole, akcesoria oraz cyfrowe wersje gier.

Od dziś do 27 listopada dostępne są specjalne oferty Xbox. Przez cały tydzień na łowców promocji czekają wyjątkowe okazje na konsole, gry oraz akcesoria „zielonych" - i to nie tylko w oficjalnym sklepie Xbox. Na co mogą liczyć gracze, chcący zakupić nowy sprzęt do grania?

Polecamy na Geekweek: Black Friday w Polsce. Lubimy kupować i wydawać kasę

Oferta Black Week od Xbox to przede wszystkim przeceny na konsole. Przez cały tydzień w niższej cenie dostępna jest konsola Xbox Series X, którą można kupić za 1999 zł. Co zastanawiające, Microsoft zmienił w ostatnich godzinach cennik na swojej oficjalnej stronie na cenę 2049 zł. Niższa cena promocyjna dostępna jest u partnerów detalicznych, w tym w Media Expert, gdzie Xbox Series X kupicie za 1999 zł. Oferta obejmuje również zestawy Xbox Series X Diablo IV i Xbox Series X Forza Horizon 5. W ich przypadku mówimy o cenie na poziomie 2099 zł. To dobra okazja na zakup konsoli i jednych z najpopularniejszych gier na tę platformę.

Nie potrzebujecie tak mocnego sprzętu jak Xbox Series X i chcecie jeszcze bardziej zaoszczędzić? Xbox Series S, bez napędu i z nieco słabszymi podzespołami dostępna jest w cenie 1199 zł! Jak informuje Xbox, specjalną ofertą promocyjną objęty jest również Starter Bundle. W zestawie znajduje się konsola Xbox Series S + 3-miesięczna subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate w tej samej cenie - 1199 zł.

Xbox na Black Friday. Przeceny na konsole, akcesoria i gry

Microsoft nie zapomina o tych, którzy mają już konsole, ale chcieliby np. dokupić dodatkowe kontrolery. Kontrolery Xbox w kolorach białym i czarnym kosztują teraz 219 zł, a te charakteryzujące się bardziej wymyślną kolorystyką można kupić za 229 zł. Dodatkowo, od 23 do 30 listopada w Xbox Design Lab personalizowany grawerunek na kontrolerach Xbox Elite Series 2 będzie dostępny bez dodatkowych opłat!

Dodatkowo, od 23 do 30 listopada w Xbox Design Lab personalizowany grawerunek na kontrolerach Xbox Elite Series 2 będzie dostępny bez dodatkowych opłat!

Warto też odwiedzić sklep Xbox, w którym czekają przeceny na najpopularniejsze tytułu - także od wewnętrznych studiów Microsoft. Taniej kupicie m.in. Starfield za 279,99 zł, Diablo IV za 209, 40 zł, EA SPORTS FC 24 za 184,95 zł, Mortal Kombat 1 za 237,30 zł, czy Assassin's Creed Mirage za 183,99 zł. Pełną listę gier objętych promocją znajdziecie na stronach sklepu Xbox.

Artykuł zawiera linki afiliacyne

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news