Gry

2 nowe, ciekawe tytuły w Xbox Games with Gold. Za darmo!

JS
Jakub Szczęsny
2

Nie są to może najlepsze w historii programu Games with Gold gry, aczkolwiek uważamy, że naprawdę są one warte uwagi. Zgodnie z "rozkładem jazdy" ekskluzywnego dla posiadaczy subskrypcji Xbox Live Gold graczy od dzisiaj startuje możliwość bezpłatnego pobrania dwóch nowych gier: Assasin's Creed Chronicles: India oraz Crazy Taxi.

W pierwszym tytule przeniesiecie się do czasów kolonialnych i w Indiach przeżyjecie pełną kolorów i nieoczekiwanych zwrotów akcji przygodę wraz z Arbaazem. Gra nieco różni się od pełnoprawnych tytułów z serii (widok 2.5 D może niektórych zniechęcić), aczkolwiek uważamy, że jest to naprawdę ciekawa gra, która wciągnie Was przynajmniej na kilka godzin. Jeżeli należycie do wytrwałych graczy i lubicie przechodzić tytuły "za jednym zamachem", jeden wieczór Wam spokojnie wystarczy na zabawę z Assasin's Creed Chronicles: India.

Oprócz Assasin's Creed Chronicles: India jest jeszcze Crazy Taxi

Gra pamiętająca czasy Xboksa 360 to symulator niekoniecznie realistycznych, ale wciągających wyścigów samochodowych. Wcielacie się tutaj w szalonego warszawskiego taksówkarza, który ma nieco inne podejście do swojego zawodu niż reszta. Przeciskajcie się przez ruch uliczny, wykonujcie przeróżne ewolucje i dojedźcie do celu w taki sposób, by Waszemu pasażerowi odechciało się raz na zawsze korzystać z usług jakiejkolwiek taksówki. Wbrew pozorom to nie jest takie proste jak się wydaje!

Z tej gry skorzystają również osoby, które posiadają starszą konsolę - Xbox 360. Warto spróbować!

Do kiedy trwa ta promocja w Xbox Live Gold?

Promocja na te dwie gry rozpoczyna się już dzisiaj. Gry, całkowicie bezpłatnie możecie pobrać aż do końca lutego - nie zapomnijcie przynajmniej zakolejkować instalacji w Waszych konsolach i... życzymy miłej zabawy!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu