Microsoft

Xbox Game Pass stał się rzeczywistością! Ja już subskrybuję, a Wy?

Jakub Szczęsny
Xbox Game Pass stał się rzeczywistością! Ja już subskrybuję, a Wy?
42

Dla możliwości napisania takiego newsa warto pracować w mediach technologicznych i... mieć konsolę Xbox One lub One S. Zapowiadany wcześniej program subskrypcyjny zawierający w sobie 100 gier właśnie wystartował: od dzisiaj dla wszystkich subskrybentów usługi Xbox Live, a od 1 czerwca dla wszystkich innych użytkowników. Bierzcie i pobierajcie!

Microsoft już kilka miesięcy temu zapowiadał wprowadzenie modelu subskrypcyjnego, w ramach którego gracze mogą wybierać spośród wielu tytułów i dowolnie instalować je na swoich urządzeniach. Co miesiąc mają być dodawane kolejne gry (i niestety może się okazać, że niektóre zostaną z Xbox Game Pass ściągnięte). Wszystko to w ramach jednej, bardzo niskiej jak na taki produkt opłaty. 39,90 miesięcznie to nie jest majątek. Posiadacze subskrypcji Xbox Live Gold już teraz mogą wypróbować Xbox Game Pass przez dwa tygodnie za darmo!

Na jakie gry warto zwrócić uwagę w Xbox Game Pass?

Nie ma co ukrywać, nie jest to usługa, dzięki której pogramy w najnowsze gry. Znajduje się w niej jednak sporo perełek i niepozornych tytułów, dla których warto poświęcić jeden wieczór. Nie zabrakło za to klasyków: Halo 5: Guardians, Payday 2, NBA 2K16 oraz LEGO Batman, które do dzisiaj bawią wielu graczy na całym świecie.

Pamiętajcie, że w gry z programu Game Pass możecie grać cały czas, o ile Wasza subskrypcja jest aktywna (i o ile gra znajduje się w tej bibliotece). Jeżeli uznaliście, że gra przez Xbox Game Pass Wam nie odpowiada i jakiś tytuł chcecie mieć na własność, otrzymujecie aż 20 procent zniżki (która nie łączy się z innymi promocjami). Subskrypcja Xbox Game Pass jest odnawiana automatycznie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Xbox Game Pass