Motoryzacja

Rzuć co robisz! Dojedź do gry z Wyzwaniem Shell Drive o wycieczkę do fabryki Ferrari!

Redakcja Antyweb
Rzuć co robisz! Dojedź do gry z Wyzwaniem Shell Drive o wycieczkę do fabryki Ferrari!
11

Jeżeli konkursy, to tylko z dobrymi nagrodami. A co może być lepszego od dnia spędzonego w luksusowym samochodzie i wycieczce po jednej z najbardziej niesamowitych fabryk świata?

To nie jest prawda, że aby wygrywać w konkursach potrzeba szczęścia. To nie żadna gra losowa, a sprawdzian — najczęściej kreatywności. Ale tym razem nie musicie być nawet kreatywni, bo firma Shell stawia na umiejętności. I serwuje nam konkurs z jedną z najbardziej niesamowitych nagród, jakie kiedykolwiek były do zgarnięcia. Jeżeli jesteście kierowcami i myślicie, że radzicie sobie za kółkiem naprawdę dobrze, to czas najwyższy wyruszyć do mobilnych sklepów po aplikację Shell, aktywować funkcję Shell Drive i stanąć do walki w konkursie!

Jedź bezpiecznie i wygraj niesamowite nagrody!

Aplikacja Shell dostępna jest za darmo na platformy Android (Google Play) oraz iOS (AppStore). Po jej zainstalowaniu wystarczy zalogować się do modułu Shell Drive i już możemy stanąć do walki z przyjaciółmi o to, który z nas jeździ bezpieczniej. Do wyboru mamy dwie ścieżki: skorzystanie z naszych facebookowych danych, albo shellid — wybierzcie tę która wam odpowiada i teraz każdorazowo siadając za kółko, możecie sprawdzić się jak wygląda wasza jazda pod kątem bezpieczeństwa. Kryterium według którego tworzone będą pomiary jest jej płynność — zadbajcie zatem o to, aby nie ruszać gwałtownie i nie hamować z poślizgiem. A najlepszy nie tylko będzie mógł królować na liście znajomych, którzy dołączyli do zabawy, ale także wygrać w konkursie organizowanym przez Shell!

Zasady konkursu Wyzwanie Shell Drive są dziecinnie proste!

Zabawa trwa już od trzeciego lipca, ale jeżeli nie mieliście okazji do niej jeszcze dołączyć to nic straconego. Na najbezpieczniejszą jazdę zarejestrowaną w Shell Drive organizatorzy czekają do 31 sierpnia! Jakie są minimalne wymagania? Nie ma. Jedyny warunek to co najmniej dziesięć zarejestrowanych podróży. Jak już wiecie, liczy się płynność — i to ona jest kluczowa, by zostać wielkim zwycięzcą. Pełny regulamin konkursu znajdziecie na oficjalnej stronie zabawy.

Pierwsza nagroda: podróż do fabryki Ferrari i nie tylko!

Jeżeli uda Ci się zająć pierwsze miejsce, to czeka na Ciebie niesamowita podróż na północ Włoch, do Maranello! To właśnie tam mieści się fabryka luksusowych samochodów Ferrari, którą będziecie mogli zwiedzić wraz z osobą towarzyszącą. A kiedy już tam dotrzecie, będziecie mieć szansę zjeść pyszny lunch w restauracji Ferrari Cavallino, poznać szczegóły funkcjonowania fabryki prosto od przewodnika, a poza tym szykujcie się na dzień za kierownicą Ferrari 488 GTB z asystą profesjonalnych instruktorów wyścigowych. Jest o co walczyć, co?

Pamiętajcie — te wszystkie atrakcje czekają na najbezpieczniejszych kierowców którzy podejmą Wyzwanie Shell Drive. Konkurs trwa do 31 sierpnia 2017, jeżeli zatem jeszcze tego nie zrobiliście to czas najwyższy zainstalować aplikację i ruszyć w bezpieczną drogę!

Źródło grafiki

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu