Google

Wyszukiwarka lotów od Google już w Polsce

Grzegorz Ułan
Wyszukiwarka lotów od Google już w Polsce
16

Musimy przyznać, że Google stara się na bieżąco i równomiernie na całym świecie udostępniać swoje usługi wszystkim użytkownikom, jednak na wyszukiwarkę lotów trzeba było długo czekać. Ale już jest, właśnie dostaliśmy informacje na email, że pod adresem google.pl/flights możemy wyszukiwać loty na...

Musimy przyznać, że Google stara się na bieżąco i równomiernie na całym świecie udostępniać swoje usługi wszystkim użytkownikom, jednak na wyszukiwarkę lotów trzeba było długo czekać.

Ale już jest, właśnie dostaliśmy informacje na email, że pod adresem google.pl/flights możemy wyszukiwać loty na cały świat.

Na chwilę obecną dostępna jest interaktywna mapa, gdzie możemy wybrać docelowe miejsce, określić czas wylotu oraz ewentualny powrót. W rezultacie wyświetli się nam lista wszystkich dostępnych lotów posortowanych począwszy od najtańszej opcji.

Po wybraniu właściwej opcji pokaże się nam panel z możliwością rezerwacji.

Tak naprawdę to tylko link do właściwej strony danego przewoźnika, ale i tak wydaje mi się, że będzie to spore ułatwienie dla osób poszukujących najkorzystniejszego, no i najtańszego połączenia.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu