Google

Wysyłanie maila do grupy kontaktów w Gmail.

GM
Grzegorz Marczak
7

Google dodało do Gmaila kolejną przydatną funkcjonalność jaką jest możliwość grupowania kontaktów i wysyłania maila bezpośredni do stworzonych grup. W celu stworzenia grupy kontaktów musimy z prawego menu wybrać kontakty a następnie kliknąć na ikonkę symbolizującą grupę. Po nadaniu grupi...

Google dodało do Gmaila kolejną przydatną funkcjonalność jaką jest możliwość grupowania kontaktów i wysyłania maila bezpośredni do stworzonych grup.

W celu stworzenia grupy kontaktów musimy z prawego menu wybrać kontakty a następnie kliknąć na ikonkę symbolizującą grupę.Po nadaniu grupie nazwy możemy dodawać do niej kontakty poprzez wyszukanie ich po nazwie lub adresie emai. Tak naprawdę dodawanie znajomych do grupy kontaktów możemy przeprowadzić na wiele sposobów.er>Bardzo wygodnie zrealizowane jest też wysyłanie mailia do grupy - przede wszystkim działa funkcja auto uzupełniania nazwy grupy (bo mail wysyłamy na nazwę grupy). Ważne jest też, że kontakty do których wysyłamy mail adresując go na grupę nie widzą pozostałych osób do których taki email był wysłany.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu