Gry

Wyprzedaże - audiobooki i gry w atrakcyjnych cenach

Konrad Kozłowski
Wyprzedaże - audiobooki i gry w atrakcyjnych cenach
4

Co prawda do Świąt jeszcze miesiąc, ale zawsze w okolicach tego okresu pojawia się całe mnóstwo okazji do... siania spustoszenia w naszych portfelach. Dobrą okazją jest bez wątpnienia Czarny Piątek, do którego nawiązuje większość aktualnie trwających wyprzedaży. Dzięki nim można powiększyć swoje kol...

Co prawda do Świąt jeszcze miesiąc, ale zawsze w okolicach tego okresu pojawia się całe mnóstwo okazji do... siania spustoszenia w naszych portfelach. Dobrą okazją jest bez wątpnienia Czarny Piątek, do którego nawiązuje większość aktualnie trwających wyprzedaży. Dzięki nim można powiększyć swoje kolekcje audiobooków oraz gier na konsole i pecety.

Rozpocznijmy od 7. urodzin Audioteki. Życząc wszystkiego najlepszego możemy napełnić cyfrowe koszyki dowolnymi tytułami, ponieważ (niemalże) wszystkie pozycje zostały przecenione i kosztują zaledwie 17 złotych każda.

Po drugie - wyprzedaż na Origin, gdzie znacznie taniej nabędziemy starsze tytuły, ale znajdą się też i promocje na nowsze produkcje, jak chociażby The Sims 4.

Posiadacze Xboksów także mają powody do zadowolenia, ponieważ aktualna w tej chwili oferta będzie jeszcze dostępna do 27. listopada - w tym dniu zostanie ona odświeżona i pojawią się na niej nowe tytuły. Tutaj (łowcygier.pl) znajdziecie listę wszystkich przecenionych właśnie gier na starszą i nowszą generacją konsoli Microsoftu.

Gracze pecetowi mogą też sięgnąć po sklep Ubisoftu, gdzie w promocji znajduje się całe mnóstwo gier - w tym Wolfenstein: The New Order za niewiele ponad 30 złotych. Pełna lista przecenionych gier do znalezienia tutaj (łowcygier.pl).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu