Gry

Humble Store kończy dwa lata. Z tej okazji sklep przygotował dla Was mnóstwo promocji

Paweł Winiarski
Humble Store kończy dwa lata. Z tej okazji sklep przygotował dla Was mnóstwo promocji
3

Humble Store często gości na naszych łamach. Zarówno ze względu na to, że można tam co jakiś czas kupić gry w naprawdę fajnych cenach - a i część zysków trafia na cele charytatywne. Tym razem to grubsza akcja, bo sklep ma właśnie drugie urodziny. Z tej okazji nie musicie jednak przygotowywać dla...

Humble Store często gości na naszych łamach. Zarówno ze względu na to, że można tam co jakiś czas kupić gry w naprawdę fajnych cenach - a i część zysków trafia na cele charytatywne. Tym razem to grubsza akcja, bo sklep ma właśnie drugie urodziny.

Z tej okazji nie musicie jednak przygotowywać dla nikogo prezentu. To sklep ma prezenty dla Was i to często naprawdę fajne. Kolejne dni przynoszą nowe promocje, niestety stare znikają, warto mieć więc sklep na oku i nie dać się wyprzedzić zegarowi odliczającemu czas do końca trwania korzystnej finansowo oferty.

Payday 2 i Dark Souls: Prepare To Die Edition za niecałe 5 euro są już niestety nieaktualne, podobnie jak tańsze o 75% Devil May Cry 3 Special Edition. Ale czytając ten artykuł wciąż załapiecie się na Dark Souls II: Scholar of the First Sin za 19,99 euro (50% taniej), Lost Planet 3 za 6,24 euro (75% taniej) i wszystkie 5 epizodów The Wolf Among Us za 5,74 euro (75%) taniej.

Dzisiejsza urodzinowa oferta dotyczy również zamówienia przedpremierowego na Just Cause 3 (10% taniej), będącego we wczesnym dostępie Killing Floor 2 i świetnego Broforce.

Jako konsolowiec zazdroszczę PC-towcom takich miejsc jak Humble Store. Patrząc zarówno na urodzinowe, jak i wcześniejsze promocje, sam znalazłbym dla siebie przynajmniej kilkadziesiąt tytułów i zaoszczędził przy tym naprawdę konkretną sumę pieniędzy. Z drugiej strony w takich sytuacjach włącza mi się syndrom - „kupię, nawet jeśli nie zagram - przecież się opłaca”. Zapewne część z Was ma tak samo - no ale umówmy się, że zbieramy gry na emeryturę i kiedyś na pewno je włączymy.

Za każdym razem przypominam, że Humble Store to nie tylko miejsce, gdzie znajdziecie fajne promocje, ale i sposób na pomoc osobom potrzebującym. 10% dochodów ze sprzedaży gier z wirtualnych półek trafia bowiem na akcje charytatywne. Podczas dokonywania zakupów możecie zmienić zaproponowaną przez sklep organizację na inną.

grafiki

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

PChumble store