Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Miniblog

Wypróbuj nowy Google Bar już dziś

GU
Grzegorz Ułan
20

Długo nie nacieszyliśmy się nowym górnym czarnym paskiem we wszystkich usługach Google. Wiemy, że na pewno zniknie w najbliższym czasie. W zamian dostaniemy rozwijane menu po lewej stronie z najczęściej używanymi usługami. Pierwsze wrażenia wizualne są jak najbardziej pozytywne. Do tego m...

Długo nie nacieszyliśmy się nowym górnym czarnym paskiem we wszystkich usługach Google. Wiemy, że na pewno zniknie w najbliższym czasie. W zamian dostaniemy rozwijane menu po lewej stronie z najczęściej używanymi usługami.

Pierwsze wrażenia wizualne są jak najbardziej pozytywne. Do tego mam wrażenie jakby więcej miejsca zrobiło się na ekranie. Widać to zwłaszcza w przypadku GMaila.

Jeśli chcecie sprawdzić już dziś nowe menu nawigacji w usługach Google, wklejam poniżej instrukcję, znalezioną na stronie Google Operating System.

W pierwszej kolejności musimy zmienić język na angielski. Najlepiej w ustawieniach Gmaila, tamtejsza zmiana języka przekłada się na zmianę w pozostałych usługach.

Uruchamiamy stronę http://www.google.com, jeżeli przekieruje na Google Polska, trzeba na dole zaznaczyć by wyświetliło angielską wersję.
Teraz uruchamiamy konsolę w swojej przeglądarce:

  • Chrome - Ctrl+Shift+J
  • Firefox - Ctrl+Shift+K
  • Safari i IE8+ - F12

Wybieramy zakładkę Console i wklejamy na końcu poniższy skrypt:

document.cookie="PREF=ID=03fd476a699d6487:U=88e8716486ff1e5d:FF=0:LD=en:CR=2:TM=1322688084:LM=1322688085:S=McEsyvcXKMiVfGds; path=/; domain=.google.com";window.location.reload();

Enter i mamy nowe Google:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Google