Akcja Partnerska

Wypełnij ankietę i porównaj się z innymi deweloperami w Polsce i na świecie

WS
Wpis Sponsorowany
15

Zapraszamy Was do udziału w ankiecie, dzięki której dowiecie się jak pracują inni deweloperzy w Polsce i za granicą. Po zakończeniu badań udostępnimy Wam wykresy, statystyki oraz nasze wnioski, które pomogą Wam porównać się z innymi programistami. Nasze badanie skupia się wokół tworzenia aplikac...

Zapraszamy Was do udziału w ankiecie, dzięki której dowiecie się jak pracują inni deweloperzy w Polsce i za granicą. Po zakończeniu badań udostępnimy Wam wykresy, statystyki oraz nasze wnioski, które pomogą Wam porównać się z innymi programistami.

Nasze badanie skupia się wokół tworzenia aplikacji desktopowych i na urządzenia mobilne oraz rozwoju Internetu rzeczy przez deweloperów na całym świecie. Wyniki badań prześlemy Wam już w lutym 2016, więc jako pierwsi otrzymacie raport z trendów deweloperskich na 2016 rok.

Dla wszystkich uczestników ankiety zorganizujemy losowanie atrakcyjnych nagród takich jak iPhone 6s, Google OnHub czy Parrot AR Drone 2.0. Adres do ankiety znajduje się pod tym linkiem. Po wypełnieniu ankiety Developer Economics dowiecie się już dziś wiele nowego o sobie jak i o innych deweloperach.

Foto Web site codes on computer monitor. developer working on web sites codes in office via Shutterstock.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu