AntywebTV

Wyniki konkursu z Chromebookami! Komputery lecą do…

Tomasz Popielarczyk
Wyniki konkursu z Chromebookami! Komputery lecą do…
41

Zgodnie z obietnicą ogłaszamy wyniki organizowanego wspólnie z Google konkursu, w którym do wygrania było pięć Chromebooków marki Acer. Nawet nie wyobrażacie sobie, jak trudno było nam wyłonić zwycięzców. Zainteresowanie konkursem przerosło nasze oczekiwania. Nadesłaliście blisko tysiąc propozycj...

Zgodnie z obietnicą ogłaszamy wyniki organizowanego wspólnie z Google konkursu, w którym do wygrania było pięć Chromebooków marki Acer. Nawet nie wyobrażacie sobie, jak trudno było nam wyłonić zwycięzców.

Zainteresowanie konkursem przerosło nasze oczekiwania. Nadesłaliście blisko tysiąc propozycji, wśród których było naprawdę dużo fantastycznych prac. Spędziliśmy siedem godzin na przeglądaniu wszystkich zgłoszeń, spośród których wybraliśmy aż 30 najlepszych. Potem było jeszcze trudniej i kolejne godziny upłynęły nam na kłótniach o to, kto ostatecznie otrzyma Chromebooka.

Przyznaję, że z ciężkim sercem odrzucałem niektóre prace i gdyby to zależało ode mnie, najchętniej przyznałbym tych Chromebooków przynajmniej kilkanaście. Niestety nagród jest tylko pięć, a to nas zmusza do bardzo brutalnej selekcji.

Nie przedłużając zatem Chromebooki otrzymują:

1. Monika Sędzicka

2. Patryk Grabowski

3. Zuzanna Kotyra

Pozostałe zdjęcia na: http://imgur.com/a/4x2nS

4. Robert G.

5. Patrycja Zimnioch

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt przez wiadomości na YouTube. Zalogujcie się na konto, z którego pisaliście komentarz pod filmem, wejdźcie na nasz profil na YT, do zakładki informacje, a następnie wybierzcie „wyślij wiadomość”. Podajcie w niej proszę swój adres email. Dalszy kontakt z naszej strony będzie się już odbywał drogą mailową.

Wszystkim dziękujemy za nadsyłanie zgłoszeń i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych na Antywebie. Z pewnością będzie jeszcze ich wiele.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antywebkonkursChromebook