AntywebTV

Rozmawiamy z Tomsonem z Afromental: „Jesteśmy tym pokoleniem władowanym w gry totalnie, po uszy, od dziecka”

Paweł Winiarski
Rozmawiamy z Tomsonem z Afromental: „Jesteśmy tym pokoleniem władowanym w gry totalnie, po uszy, od dziecka”
3

Na Warsaw Games Week zespół Afromental promował Guitar Hero Live. Na pierwszy rzut oka wyglądało na to, że wynajęto po prostu popularnych muzyków, którzy o grach zbyt wiele nie wiedzą, ale to przecież gra muzyczna - więc pasują do występu na scenie z plastikowymi gitarami. I tu niezłe zaskoczenie, w...

Na Warsaw Games Week zespół Afromental promował Guitar Hero Live. Na pierwszy rzut oka wyglądało na to, że wynajęto po prostu popularnych muzyków, którzy o grach zbyt wiele nie wiedzą, ale to przecież gra muzyczna - więc pasują do występu na scenie z plastikowymi gitarami. I tu niezłe zaskoczenie, wokalista zespołu - Tomson, to hardkorowy gracz.

Ile już razy widzieliśmy jak wszelkiej maści gwiazdy nieudolnie reklamowały gry i konsole. Niektórzy producenci i dystrybutorzy przyjęli taki właśnie sposób na zachęcenie "casuali" do zainteresowania się ich produkcjami. Wychodzą z tego niezłe cyrki - jak chociażby ubrana w bikini Natalia Siwiec, która trzymała PS Vitę do góry nogami. Można jednak trochę poszukać i znaleźć artystów/celebrytów, dla których gry to pasja. Tak, jak zrobiono to przy okazji Guitar Hero Live.

Zapraszamy do subskrybowania naszego kanału, a firmie Sony dziękujemy za sprzęt do nagrywania wideo, który świetnie sprawdził się w boju na Warsaw Games Week.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

wywiadGryniezgrani