Polska

Wykop współpracuje z Allegro

Grzegorz Marczak
Wykop współpracuje z Allegro
9

Wykop nawiązał współpracę z Allegro, efektem tej współpracy będą dobierane kontekstowo oferty z allegro wyświetlane pod niektórymi wpisami na wykopie. Oto przykład na to jak ta współpraca będzie (a właściwie już wygląda), szukając w wykop.pl informacji o laptopie macbook, wchodząc w pierwszą zna...

Wykop nawiązał współpracę z Allegro, efektem tej współpracy będą dobierane kontekstowo oferty z allegro wyświetlane pod niektórymi wpisami na wykopie.

Oto przykład na to jak ta współpraca będzie (a właściwie już wygląda), szukając w wykop.pl informacji o laptopie macbook, wchodząc w pierwszą znalezioną notkę widzimy tematycznie dobrane oferty z allegro. W tym przypadku będą to laptopy oraz inny sprzęt z tej samej lub zbliżonej kategorii.


Tematycznie dopasowane oferty z allegro

Oferty allegro z tego co widać na powyższym obrazku są dość delikatne i można by powiedzieć mało inwazyjne, nie powinny więc spowodować "lawiny" negatywnych opinii jak to się dzieje w większości przypadków kiedy na serwisach społecznościowych pojawiają się reklamy.

W zakres umowy o współprace między Allegro a Wykop mają wchodzić również inne elementy niż tylko reklamy i publikacja ofert z allegro, zapewne o szczegółach usłyszymy już wkrótce od przedstawicieli Wykopu.

Trzeba przyznać, że dla Wykopu partnerstwo z takim gigantem polskiego internetu jak Allegro to duży sukces - ciekawe czy Allegro ma zamiar iść dalej w tym kierunku nawiązując podobną współpracę z innymi serwisami społecznościowymi czy też jest to jednorazowa akcja.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

wykopReklamaallegro