Świat

Bliziutko.pl to Rosyjski serwis ?

Grzegorz Marczak
Bliziutko.pl to Rosyjski serwis ?
47

Jeden z czytelników napisał o bliziutko.pl, że jest to kopia serwisu mirtesen.ru. Jeśli przyjrzeć się bliżej to faktycznie serwisy rosyjski i bliziutko.pl wyglądają identycznie. Czy jednak ktoś byłby tak bezczelny i praktycznie skopiował rosyjski serwis? Bardziej prawdopodobne, że to rosyjski ser...

Jeden z czytelników napisał o bliziutko.pl, że jest to kopia serwisu mirtesen.ru.

Jeśli przyjrzeć się bliżej to faktycznie serwisy rosyjski i bliziutko.pl wyglądają identycznie. Czy jednak ktoś byłby tak bezczelny i praktycznie skopiował rosyjski serwis? Bardziej prawdopodobne, że to rosyjski serwis który został przetłumaczony na polski - jeśli tak to dlaczego nikt się nie przyznaje do pochodzenia tej strony (a przynajmniej ja nigdzie takiej informacji nie znalazłem - mam nadzieję, że niczego nie przegapiłem:) )?

Mirtesen.ru

bliziutko.pl


Aktualizacja : Po komentarzach do tego wpisu, można jednak domniemywać że bliziutko to bezpardonowa kopia rosyjskiego serwisu (prawdopodobnie)

Aktualizacja2: Zadałem pytanie autorom bliziutko o związek z rosyjskim serwisem, w odpowiedzi dostałem "wzorowaliśmy się na rosyjskim serwisie o podobnym charakterze" - czyli wszystko jasne (nawet animacja we flashu i kolory i układ strony i kształty guzików się "zawzorowały"). Niestety w środku bliziutko również jest idealną kopią rosyjskiego designu - szkoda.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

rosja