Startups

Wygraj 5% udziałów w startupie ! Konkurs Antyweb i Startup School

GM
Grzegorz Marczak
112

Gwarancja realizacji waszego pomysłu oraz 5% udziałów w stworzonym startupie to główne nagrody w konkursie, który właśnie zaczyna się na moim blogu. Tak samo jak w przypadku zeszłorocznej edycji konkursu będzie prosto i szybko – już za kilka dni dowiecie się czy wasz pomysł zostanie zrealizowany (re...

Gwarancja realizacji waszego pomysłu oraz 5% udziałów w stworzonym startupie to główne nagrody w konkursie, który właśnie zaczyna się na moim blogu. Tak samo jak w przypadku zeszłorocznej edycji konkursu będzie prosto i szybko – już za kilka dni dowiecie się czy wasz pomysł zostanie zrealizowany (realizacja zwycięskiego pomysłu jest gwarantowana!) w ramach akcji Startup School 2010 i czy będziecie mieli szansę poczuć startupowy klimat i zostać współwłaścicielem serwisy zbudowanego na bazie waszego pomysłu.

Jakie są dokładne zasady konkursu? Wszystko co należy zrobić aby mieć szansę na wygranie konkursu to napisanie w komentarzu do tego newsa krótkiego opisu waszego pomysłu. Opis ma być zwięzły (dosłownie kilka zdań, bez filmów, prezentacji itp) i bardzo konkretny – warto popracować nad nim jeszcze przed publikacją ponieważ od tych kilku zdań zależą szanse na wygraną.

Jest jednak jedno "ale", w tym roku dla utrudnienia postanowiliśmy ograniczyć pomysły na startup do poniższych kategorii. Tak więc proszę wszystkich zainteresowanych o wpisywanie swoich pomysłów pod warunkiem, że można je zaliczyć do:

1/ Mobile i usługi mobilne
2/ Narzędzia na rynek reklamowy
3/ Narzędzia i usługi dla e-commerce
4/ Usługi w modelu SaaS

Zbieranie pomysłów kończymy o północy we wtorek 27 kwietnia. Od tego momentu wraz z zespołem Starup School przejrzymy wszystkie pomysły i przedstawimy krótką listę pod głosowanie. Lista zostanie opublikowana (i tym samym zacznie się głosowanie) w piątek 30 kwietnia. Głosowanie na najlepszy pomysł potrwa do wtorku 4 maja i wtedy zostanie ogłoszony zwycięzca.

Nagrodą w konkursie (jak już wcześniej wspominałem) jest gwarancja realizacji pomysłu podczas akcji startupschool 2010, oprócz tego zwycięzca stanie się właścicielem 5% udziału w nowo powstałym serwisie. Po zakończeniu konkursu poproszę zwycięzcę o przesłanie danych kontaktowych, które przekażę Rafałowi Agnieszczakowi. Dalsze uzgodnienia i formalności będą odbywać się między zwycięzcą a zespołem organizującym Startup School.

Zapraszam do zabawy!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu