Startups

Wyczajka.pl znajdzie cię w internecie.

Grzegorz Marczak
Wyczajka.pl znajdzie cię w internecie.
17

Wyczajka.pl to takie coś co pozwoli na znalezienie danej osoby w internecie. Wpisując imię i nazwisko możemy sprawdzić czy poszukiwana przez nas osoba ma konto na jednym z serwisów, które wyczajka przeszukuje (czyli na przykład grono, goldenline, linkedin, nasza-klasa, youtube itp.) O ile po...

Wyczajka.pl to takie coś co pozwoli na znalezienie danej osoby w internecie. Wpisując imię i nazwisko możemy sprawdzić czy poszukiwana przez nas osoba ma konto na jednym z serwisów, które wyczajka przeszukuje (czyli na przykład grono, goldenline, linkedin, nasza-klasa, youtube itp.)

O ile pomoc w szybkim znalezieniu znajomego nie jest niczym nagannym o tyle nie podoba mi się to , że wyczajka stara się również znaleźć nasze dane osobowe takie jak numery telefon czy też dokumenty związane z naszym nazwiskiem.

Na szczęście znajdowane numery telefonów i dokumentów jest na tyle nieudane iż wprowadza to jeszcze więcej zamieszania.Jeśli ktoś z was znajdzie w wyczajce numer swojego telefonu lub dokumenty na swój temat powinien zastanowić się gdzie i w jakim celu podawał takie dane w internecie (no chyba, że nie jest to dla was problem iż takie dane są dostępne).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

wyszukiwarkaludzie