14

Wyborcza też się zmienia. Od jutra nowa wersja serwisu – będzie ładniej, przejrzyściej i nowocześniej

Może i nie będą to tak daleko idące zmiany, jakie dotknęły dziś strony mBanku, ale odświeżenie wyglądu serwisu Gazety Wyborczej będzie mocno widoczne. Jak czytamy na profilu Michała Gwiazdowskiego, już jutro zmiany te będą ogólnodostępne na ich stronie głównej. Zmienił się zarówno układ strony, jak i czcionka – jej krój oraz kolor. Wcześniejszy układ wydawał […]

Może i nie będą to tak daleko idące zmiany, jakie dotknęły dziś strony mBanku, ale odświeżenie wyglądu serwisu Gazety Wyborczej będzie mocno widoczne. Jak czytamy na profilu Michała Gwiazdowskiego, już jutro zmiany te będą ogólnodostępne na ich stronie głównej.

Zmienił się zarówno układ strony, jak i czcionka – jej krój oraz kolor. Wcześniejszy układ wydawał mi się mało czytelny, a czerwony kolor czcionki wręcz zlewał się z ogólną kolorystyką serwisu.

starawyborcza

Teraz poszczególne elementy są efektywniej wyszczególnione, a nowy krój i kolor czcionki dodaje im bardziej atrakcyjnego i nowoczesnego wyglądu.

najwazniejsze

Nie wiem, jak będą wyglądały podstrony, po kliknięciu wyświetlają się jeszcze w starej wersji, ale to, co znajdziemy obecnie na testowej stronie głównej obiecuje również i tam ciekawe rozwiązania.

swiat

Odświeżenia doczekała się również mobilna strona Wyborczej. Wykonana w podobnej konwencji jak ta, którą zobaczymy w przeglądarce.

wyborczamobile

Już dziś możecie sami sprawdzić u siebie nową Wyborczą. Link do wersji przeglądarkowej oraz do wersji mobilnej.