Moje przemyślenia

Wybierzmy wspólnie Doodle dla Google.pl na dzień otwarcia Mistrzostw Europy

GU
Grzegorz Ułan
15

Do rozpoczęcia Euro 2012 zostało już tylko niespełna 3 tygodnie. W tym czasie mamy szansę wybrać Doodle, które zagości na stronie głównej Google.pl w dniu otwarcia Mistrzostw. Wybierać możemy spośród 15 prac wyłonionych z tysięcy nadesłanych do Google. Swój głos oddajemy bezpośrednio na stronie -...


Do rozpoczęcia Euro 2012 zostało już tylko niespełna 3 tygodnie. W tym czasie mamy szansę wybrać Doodle, które zagości na stronie głównej Google.pl w dniu otwarcia Mistrzostw. Wybierać możemy spośród 15 prac wyłonionych z tysięcy nadesłanych do Google. Swój głos oddajemy bezpośrednio na stronie - http://google.pl/doodle4google.

Przeglądając te prace, w większości z nich, widać wyraźne odwołanie się do naszych symboli narodowych. Taka to już nasza tradycja, że lubimy je pokazywać światu przy każdej okazji. Nie zdziwię się jak ceremonia otwarcia również będzie przeprowadzona w tonie strojów ludowych i symboli narodowych.

Wspomnę jeszcze o nagrodzie, która naprawdę robi wrażenie. Mianowicie, zwycięzca konkursu otrzyma stypendium na rozwój artystyczny w wysokości 15 000 złotych oraz grant technologiczny w wysokości 25 000 złotych dla swojej szkoły. Natomiast wszyscy finaliści otrzymają sprzęt komputerowy.

W takim wypadku można powiedzieć, że wszyscy tu będą wygrani. Spokojnie więc wybierzmy najlepszą z tych prac. Osobiście podoba mi się 9 pozycja. Zarówno wykonanie jak i sam pomysł. Jaki jest Wasz wybór?:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu