Polska

Wtorki z „Mastercard" w Multikinie - bilet tylko 10 zł, a drugi gratis!

Konrad Kozłowski
Wtorki z „Mastercard" w Multikinie - bilet tylko 10 zł, a drugi gratis!
12

Po wprowadzeniu poprzedniej promocji dla uczniów i studentów, Multikino zachęca posiadaczy kart Mastercard oraz Maestro do wizyt w multipleksie - specjalna cena biletu wynosi tylko 10 zł.

"Wtorki z Mastercard" w Multikinie

Akcja "Wtorki z Mastercard" startuje 1 grudnia w sieci kin Multikino i potrwa do listopada 2018 - przed nami więc okrągły rok. Oferta jest wyjątkowa, ponieważ płacąc kartą Mastercard lub Maestro zredukujemy cenę pojedynczego biletu do 10 złotych - promocja dotyczy tylko pokazów 2D, oczywiście tylko we wtorki.

Oprócz zakupów przy kasie, Multikino uwzględni też transakcje online - czy to na stronie internetowej czy wewnątrz aplikacji mobilnej. Jeśli zdecydujecie się na taki wariant (i powinniście!), to drugi bilet otrzymcie zupełnie za darmo, więc w konsekwencji każdy z biletów to koszt jedynie 5 złotych.

„Wtorki z Marstercard” to kolejna wspólna akcja promocyjna Multikina i Mastercard. - Po sukcesie promocji Mastercard w Multikinie, która trwała przez cały grudzień 2016 r., zdecydowaliśmy się na rozszerzenie naszej współpracy i wzbogacenie promocji. Jesteśmy przekonani, że widzowie przyjmą ją z entuzjazmem – Mariusz Spisz, prezes spółki Multikino Media.

To najlepsza promocja z dotychczasowych

"Wtorki z Mastercard" to kolejna już szansa na znaczne obniżenie kosztów wypadu do kina. Do tej pory mogliście korzystać z promocji "Megaśrody", dzięki której cena każdego biletu wynosi 14,90 zł oraz M!Karta pozwalająca uczniom i studentom kupować bilety po 13,90 zł. "Wtorki z Mastercard" wypadają na tle innych akcji zdecydowanie najkorzystniej, dlatego spodziewam się niemałych kolejek do kas właśnie we wtorki. Może nawet większych niż w środowe wieczory.

Aktualizacja: W informacji prasowej wkradł się błąd odnośnie daty startu promocji - ta obowiązywać będzie od 1 grudnia.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu