Moje przemyślenia

Google szykuje Hackaton i spotkanie developerów Chrome w Warszawie!

Grzegorz Marczak
Google szykuje Hackaton i spotkanie developerów Chrome w Warszawie!
3

Wszystko zacznie się 12 Kwietnia w Warszawie, wtedy odbędzie się spotkanie dla deweloperów Chrome, a 16 kwietnia "hackaton", gdzie w ciągu całego dnia programiści będą tworzyć aplikacje w HTML5. Na spotkanie z develperami przyjeżdża Michael Mahemoff, Google Developer Advocate. Podobno zaproszenia d...

Wszystko zacznie się 12 Kwietnia w Warszawie, wtedy odbędzie się spotkanie dla deweloperów Chrome, a 16 kwietnia "hackaton", gdzie w ciągu całego dnia programiści będą tworzyć aplikacje w HTML5. Na spotkanie z develperami przyjeżdża Michael Mahemoff, Google Developer Advocate. Podobno zaproszenia do developerów zostały już wysłane.

Nie wiadomo jeszcze gdzie odbędzie się spotkanie. Wiadomo natomiast, że będzie ono w 12 kwietnia w godzinach od 17.00 do 20.00.

W programie między innymi będzie dyskusja o HTML5, Chrome WebStore, prezentacja programu GTUGs. Najciekawiej natomiast zapowiada się otwarta sesja z Mahemoffem, gdzie na scenę zaproszeni zostaną ci, którzy chcieliby się podzielić swoimi doświadczeniami z HTML5 i aplikacjami webowymi. Jeśli ktoś z was chce zapisać się na spotkanie dla developerów to może to zrobić pod tym adresem.

Mnie osobiście natomiast bardziej interesuje news o Hackaton, który odbędzie się 16 kwietnia. Cała impreza zacznie się o 9:30 od przedstawienia pomysłów i podziału na grupy. Potem nastąpi szalony czas kodowania a wieczorem każdy team będzie prezentował efekty i nastąpi wybór najlepszej aplikacji. Oczywiście Google nie da umrzeć z głodu i z pragnienia pracującym developerom a dla najlepszych będą nagrody. Rejestrację na Hackaton znajdziecie tutaj.

Szczegółowe informacje na temat obu imprez z pewnością niedługo pojawią się oficjalnym blogu Google Polska - tak więc zainteresowanym polecam go wkrótce odwiedzić.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

GoogleChromeHackatonHTML 5